Buz Hücre Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

Buz hücre saç ekimi nedir, hakkında saç ekimi forum sitesinde bulunan içeriğin yer aldığı bölümdür. Buz hücre saç ekimi nedir hakkında ki içeriğe ulaşabilirsiniz. Buz hücre saç ekimi nedir
Buz Hücre Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

Buz hücre saç ekimi nedir, buz hücre saç ekiminin avantajları nedir, ice greft saç ekimi, icegreft saç ekimi g,b, tanımlarla lanse edilen "Buz hücre saç ekimi" saç ekimi forumu konumuz yayında. Buz hücre saç ekimi ile ilgili merak edilenler bu saç ekimi konusunda.

buz hücre saç ekimi, saç ekiminde uygulanan en yeni saç ekimi methodlarından biri olarak ön plana çıkıyor. buz hücre saç ekimi için yeni bir saç ekimi tekniği demek pek doğru değil çünkü klasik fue saç ekimi yönteminin yeni bir method ile uygulanan halidir. 
Sponsorlu içerik yayınlamak için [email protected] aracılığı ile yada reklam ve sponsorluk sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

buz hücre saç ekimi nedir?

Günümüzde saç ekimi için uygulanan birçok saç ekimi uygulaması, saç ekimi tekniği ve methodu bulunmaktadır. Buz hücre saç ekimi methodu da saç ekimi alanında en yeni uygulanan saç ekimi methodlarının başında gelmektedir. 2006 yılından sonra giderek yaygın hale FUE saç ekimi tekniği sayesinde saç ekimi işleminin ağrı ve sızı olmadan aynı gün içerisinde tamamlanabilmesi mümkün hale gelmiştir. Ancak saç ekimi operasyonunun hangi teknik kullanılırsa kullanılsın iki aşamalı bir uygulama olduğu unutulmamalıdır.

Saç ekimi yaptırmak isteyen hemen herkes saç ekimi fiyatları hakkında araştırma yaparken saç ekimi merkezleri tarafından operasyonun tek seansta tamamlanacağı şeklinde detaylı olarak bilgilendirilmektedir. Ancak tek seansta gerçekleşebilen bu işlem aslında iki farklı aşamadan meydana gelmektedir. işte bu işlem aşamalarının ilki standart olarak tüm saç ekimi tekniklerinde kullanılan saçların donör alandan çıkartılması işlemidir. bu işlem her teknikte donör alanda bulunan saç dokularının mikro motor yada manuel punch kullanılarak alınması aşamasıdır. donör alanın verimli olması, ekim yapılacak alanın yoğunluk durumunu da doğrudan etkilemektedir. durum böyle olunca saç kökleri en verimli şekilde nakil etmek için çok çeşitli teknikler kullanılmaya başlanmıştır. bunların son hali buz hücre saç ekimi uygulamasıdır. 

saç ekiminde ikinci aşama ise saçların saçsız yada sıklaştırma yapılacak alana nakil edilmesi işlemidir. bu işlem aşaması yeni saç ekimi tekniklerini ve uygulama methodlarının ortaya çıktığı aşamadır. bir çok farklı saç ekimi tekniği ve method uygulaması bulunmaktadır. fue saç ekimi ve dhi saç ekimi tekniklerinde saçlar tek tek düzenli bir şekilde ihtiyaç duyulan bölgeye nakil edilir. bu standart saç ekimi işlem prosedürüdür. bu prosedürlerde en önemli olan kriter saç köklerini canlı halde tutmak işlemidir. bu aşamada bir çok yeni uygulama geliştirilmiş ve uygulanmaktadır. işte bu uygulamaların sonuncu ve en yenisi buz hücre saç ekimi uygulamasıdır. Saç ekimi alanında yapılan klinik araştırmalar sonucunda saç köklerinin nakil edildikleri bölgeye başarıyla uyum sağlamaları için ilk anki gibi canlı tutulması gerektiğini ortaya koymaktadır. 
Buz hücre saç ekimi tekniği sayesinde donör alandan alınan saç kökleri soğuk zincir şartlarında saklanır ve böylelikle hücrelerin ilk anki canlılıklarını koruyabilmeleri sağlanır. Bu sayede saç ekimi işlemi iki kat daha verimli sonuç vermektedir. Daha yoğun ve daha sık bir saç ekimi sonucu almak için geliştirilmiş olan bu uygulama şuanda klinik testlerin tamamlanması sonucunda uygulanmaya başlanmıştır. buz hücre saç ekimi sonuçlarını yakından takip edip sizlerle paylaşıyor olacağız. 

buz hücre saç ekimi sonuçları

buz hücre saç ekimi sonuçlarını çok yakında sizlerle paylaşacağız.

buz hücre saç ekimi avantajları

  • Saç köklerinin canlılık özelliklerini yitirmeden nakil edilebilmelerini sağlar.
  • Üstelik bu yöntem aynı zamanda fue saç ekimi ile birlikte kullanılmaktadır.
  • Saç kökleri özel saklama ünitelerinde ve saç ekimine uygun şekilde muhafaza edilir.
  • Saçlardaki yoğunluğu artırır ve hacim kazandırır.
  • Verimsiz ve ölü hücre problemini ortadan kaldırır.
  • Saç ekiminden maksimum verim elde edilir.

Buz hücre tedavisi saç ekimi ameliyatı sırasında enseden alınan saç köklerinin nakil işlemi sırasında kaybını düşüren çok özel bir uygulamadır.Dünya genelinde giderek değer kazanan ve saç ekimini çok daha verimli hale getiren bu yöntem ülkemizde de başarıyla uygulanabilmektedir.

Buz Hücre Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları hakkındaki yorumlar

Buz Hücre Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları konusu için hiç yorum yapılmamış!

İlk yorum yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yap!

Buz Hücre Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları için yorum yap!

Sizin için bir önerimiz var!
FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları
FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları ilginizi çeker diye düşündük!