DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

DHI saç ekimi nedir, hakkında saç ekimi forum sitesinde bulunan içeriğin yer aldığı bölümdür. DHI saç ekimi nedir hakkında ki içeriğe ulaşabilirsiniz. DHI saç ekimi nedir
DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

DHI saç ekimi nedir? dhi saç ekimi nasıl uygulanır? gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu yazımızda video ile dhi saç ekimi hakkında bilgi alabilirsiniz. dhi saç ekimi tekniği hakkında iletmek istedikleriniz var ise yorumla bize iletebilirsiniz. Kalem saç ekimi ve DHI saç ekimi aynı işlemlerdir. bu nedenle zaman zaman kalemle saç ekimi ibaresi görebilirsiniz.

DHI saç ekimi FUE tekniğinin geliştirilmiş formüllerinden birisidir. Fue tekniğinden çok farklı olmayan kalemle saç ekimi yöntemi, FUE tekniği ile alınan saçların özel kalemlerle ekilmesi işlemidir. Ekim alanında kanal açılmadan kalemin içine yerleştirilen köklerin saçsız alana nakil işlemi olarak tanımlanabilir. kalemle saç ekimi yönteminde kanal açılmasına gerek olmadığı için ekim alanı daha net görülür ve daha sık saç ekimi yapılması söz konusudur. Ekim alanında kanal açılması olmadığından kanama ve açık yara durumu olmayacaktır. Bu nedenle de iyileşme süresi çok daha kısadır. Klasik FUE ile saç ekiminden farklı olarak operasyon çok daha uzun sürmekte hatta bazı durumlarda iki günlük seanslar yapılmaktadır. Saçların dökülme zamanı ve yeniden çıkma zamanı konusunda iki teknik arasında bir fark yoktur.

Kalemle(DHI) saç ekimi ile FUE saç ekimi arasında çok bir fark yoktur. Burada sadece hasta tercihi önem kazanmaktadır. Daha sık ekim isteyen ve daha kısa sürede iyileşme isteyen kişilerin tercihi olabilir. Klasik FUE yöntemi ile de oldukça sık ekimler yapılması söz konusu artık günümüz teknolojisi ile. Böylesi bir durumda sadece saç ekimi danışanın tercihi önemlidir. Tercih tamamen sizindir. Hangisini isterseniz tercih edebilirsiniz. istanbul saç ekimi merkezleri listesinde bulunan saç ekimi firmaları ile kalemle saç ekimi hakkında da görüşebilirsiniz.
Ağırlı olarak Klasik FUE yöntemini zaman açısından tercih etmeyen saç ekimi danışanlarının yönelebileceği bir saç ekimi türü gibi görünüyor. Vakit açısından avantaj sağlasa da dezavantajları konusunu da araştırmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. kalemle saç ekimi tekniğinin dezavantajlarını da en kısa sürede bu yazımızda paylaşacağız. Genel olarak uygulama da herhangi bir sorun olmadığı ve tercih edilebilecek bir saç ekimi türü olarak görülebilir.

klasik fue yönteminin nasıl yapıldığını kısa bir süre sonra sizlerle paylaşacağız. o yazımızda okuduklarınızla kıyaslayarak, en iyi saç ekimi türünü seçeceğinize inanıyoruz.

DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları hakkındaki yorumlar

DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları konusu için hiç yorum yapılmamış!

İlk yorum yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yap!

DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları için yorum yap!

Sizin için bir önerimiz var!
DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları
DHI Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları ilginizi çeker diye düşündük!