Fiber FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

"Fiber FUE saç ekimi" nedir? Fiber FUE saç ekiminin farkı nedir? Fiber fue saç ekiim avantajları ve dezavantajları nedir gibi soruların yanıtı burada!
Fiber FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

“Dünyada İlk Olarak Türkiye'de Geliştirilen ve Uygulanan “Fiber FUE Saç Ekim Tekniği” Sayesinde 3 ayda kellik problemi ortadan kalkıyor.”

Mottosunu görür görmez oturup siz değerleri saç ekimi forumları ziyaretleri için araştırdık!
Neymiş bu "Fiber FUE saç ekimi tekniği"! Gerçekten öyle 3 ay içerisinde kelliği tarihe karıştırıyorlar mı? Saç ekimi sonrasında 3 ayda gözle görülür bir saç ekimi sonucu ortaya çıkar mı? gibi bir çok soru ile araştırmamıza başladık! Tüm tarafsızlığımızla bu konuyu araştırdık ve saç ekimi forum u araştırma konumuzu sizlerle paylaştık!

Fiber FUE saç ekimi nedir?

Fiber FUE saç ekimi nedir? sorusunun cevabı aslında çok basit! Daha geniş uçlu punchlar ile alınan saç kökleri, özel bir solüsyonda bekletildikten sonra saç ekimi nakil alanında daha geniş çapta açılmış kanallara daha büyük dokular ile nakil edilmesi işlemidir. İğnesiz saç ekimi konumuzda bahsettiğimiz iğnesiz anestezi cihazlarını kullanarak yapılan Fiber FUE saç ekimi tekniği, aslında şok dökülmenin önüne geçilerek uygulanan FUE saç ekimi tekniğidir.

Fiber FUE saç ekimi tekniğinde; zümrüt, elmas ve safir uçlar kullanılarak yara iyileşmesi hızlandırılıyor ve bu değerli elementlerin sağlamış olduğu fayda ile şok dökülme engelleniyor. Böylelikle şok dökülme yaşamadan uzayan yeni saçlar, 3-4 ay içerisinde daha hacimli bir görünüm ile "3 ay içerisinde kellik sorununa çözüm" olarak sunuluyor. Mantık olarak oldukça başarılı bir saç ekimi tekniği olarak görünen Fiber FUE saç ekimi, şok dökülme yaşanması durumunda klasik FUE yönteminden farklı bir saç ekimi tekniği olarak öne çıkmıyor. Şok dökülmenin önüne geçilmesi ile 3-4 ay içerisinde göz görülür saç ekimi sonucu sunduğu için saç ekiminin ömürboyu dökülmeyen garantisinin altında yeni bir saç ekimi tekniği olarak mottosunu destekliyor denebilir.

Fiber FUE saç ekimi farkı nedir?

Fiber FUE saç ekimi kullanılan elementler açısından bir çok farklılık taşısada klasik FUE saç ekimi yönteminden sadece 3-4 ay içerisinde saç ekimi sonucu elde edilmesi bakımından ayrılıyor.

  • Şok dökülme olmadığı için 3-4 ay içerisinde saç ekimi sonucu görülebilir.
  • Özel solüsyon ile saç ekimi greftlerinin ömrü ICE FUE saç ekimi'nde olduğu gibi uzatılabilir.
  • Daha geniş punchlar kullanılarak daha büyük dokular çıkartılabilir.
  • 3-4 ay içerisinde daha hacimli saç ekimi sonucu görülebilir.

Fiber FUE saç ekimi dezavantajları nedir?

Fiber FUE saç ekimi dezavantajları nelerdir? sorusunun cevabını aşağıda listeledik. Kesin bir kanı içermemekle beraber olası Fiber FUE saç ekimi dezavantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Şok dökülme yaşanma olasılığı bulunduğu için klasi saç ekimi sonucu gibi 12 ay içerisinde saç ekimi sonucu görülebilir.
  • Daha geniş punchlar kullanıldığı için donör bölgede kısa kullanıma olanak vermeyebilir.
  • Saç ekimi kanal işleminde kullanılan zümrüt, elmas, safir uçların fiyat farkından dolayı saç ekimi fiyatı klasik saç ekimi tekniğine göre yüksek kalabilir.
  • Mottoda bahsi geçtiği gibi 3-4 ay içerisinde değilde 12-15 ay içerisinde saç ekimi sonucuna ulaşma olasılığı görülebilir.

Fiber FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları hakkındaki yorumlar

Fiber FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları konusu için hiç yorum yapılmamış!

İlk yorum yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yap!

Fiber FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları için yorum yap!

Sizin için bir önerimiz var!
Tıraşsız Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları
Tıraşsız Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları ilginizi çeker diye düşündük!