Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri

Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri, hakkında saç ekimi forum sitesinde bulunan içeriğin yer aldığı bölümdür. Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri hakkında ki içeriğe ulaşabilirsiniz. Med
Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri

MedicalPark saç ekimi, MedicalPark hastaneler grubunda saç ekimi yaptırmak isteyen saç ekimi forum ziyaretçileri için hazırlanmış saç ekimi konusudur. Öncelikle MedicalPark hastanaler grubunu tanıyarak başlayalım.

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, ülkemizin 17 ilinde 25 hastanemizde 14 bin çalışanı ile hizmet veriyor. İlk hastanesini açtığı 1993 yılından bu yana hızla büyüyerek, bugün toplamda ulaştığı 551 bin 912 metrekareyi aşkın kapalı alan, 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile sektördeki öncü konumunu sürdürüyor.

'Herkes için Sağlık' felsefesiyle hastanecilikte uluslararası standartları, Türkiye genelinde her sosyo-ekonomik statüdeki hasta profiline ulaştıran Medical Park Hastaneleri, dünyadaki ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemlerini takip etmenin yanı sıra bilimi destekleyen yeni uygulamaları ile de dünyaya örnek olmayı hedefliyor.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneleri, Amerika kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş üç hastanesi kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyor.

Medical park saç ekimi

MedicalPark hastaneleri, FUE saç ekimi işlemlerini saç ekimi kliniği birimi olan hastanelerinde gerçekleştirmektedir. Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler, VM Medical Park Bursa, Medical Park Elazığ, Medical Park Gaziantep, Medical Park İzmir, Medical Park Ordu, VM Medical Park Samsun, Medical Park Tarsus, Medical Park Tokat, Medical Park Antalya, Medical Park Silivri, İstinye Üniversitesi Hastanesi Bahçeşehir, VM Medical Park Kocaeli hastenelerinde saç ekimi işlemlerini gerçekleştiren MedicalPark hastanelerinde saç ekimi için doğrudan randevu olarak bilgi alabilirsiniz.

Medical park saç ekimi fiyatları

Medicalpark saç ekimi fiyatları standart bir şekilde sunulmuyor. Saç ekimi fiyatlarına ulaşmak için ön muayene şartı söz konusu. MedicalPark Hastanelerinden saç ekimi fiyatlarını öğrenmek için hastanenin websitesini kullanabilir yada doğrudan telefon ile santralden bilgi alabilirsiniz. MedicalPark saç ekimi kliniklerinin fiyatları hastanesinin bulunduğu şehre ve bölgeye göre farklılık gösterebiliyor. Ortalama bir rakam iletmek neredeyse imkansız. Büyük bir fiyat skalası ile hizmet sunuyorlar. Seans sayısına göre ve greft sayısına göre farklılık gösterebilen Medical Park saç ekimi fiyatları için nihai sonuç saç ekimi ön muayenesi sonrasında netlik kazanıyor.

Medical park saç ekimi avantajları

Türkiye'nin en yaygın hastane ağına sahip hastaneler grubunda saç ekimi yaptırmak elbette bazı saç ekimi sonuç avantajları sunuyor. Bu avantajları sıralamak gerekir ise;

 • Bulunduğunuz şehirde bir hastanesinin olması zamandan tasarruf ederek saç ekimi sonrasında da hizmet almanıza olanak sağlıyor.
 • Saç ekimi sonrasında kontroller ve PRP uygulamaları için basit bir randevu sistemi ile doktorunuz ile görüşebilir ve süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. 
 • Saç ekimi işleminin hastanede yapılıyor olması, steril alan problemlerini ortadan kaldırıyor.
 • Saç ekimi sırasında diğer sağlık komplikasyonlarında doğrudan müdahale şansı sunuyor. 
 • Diğer tedaviler için indirimli fiyat hakkı sunuyor. 
 • Doktor ve doktor denetiminde saç ekimi imkanı sunuyor.
 • Deneyimli ekipler ile saç ekimi yaptırma imkanı sunuyor.
 • 7/24 saç ekimi öncesi ve sonrası süreç için destek imkanı sunuyor.

Medical park saç ekimi dezavantajları

Türkiye'nin en büyük hastane ağında saç ekimi yaptırmanın avantajları kadar dezavantajları da kaçınılmaz bir durum oluyor. Medical Park Saç ekimi dezavantajlarını sıralamak gerekirse;
En büyük hastane grubu olmanın getirmiş olduğu denetim ve yetkisiz eleman hizmet sorunlarını başlıca söyleyebiliriz.

 • Sterilizasyon ve temizlik riski taşıyan operasyon odaları
 • Ruhsatsız ve yetkisiz saç ekimi yapan hastaneler
  Bu konuya açıklık getirmek gerekirse ise; Medical Park hastanelerini bir çoğu saç ekimi kliniği ruhsatına sahip fakat bazı hastaneler saç ekimi kliniği ruhsatı olmadan saç ekimi işlemlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.
 • Taşeron firma riski
  Bir çok hastanede olduğu gibi Medical Park hastanelerinde de oda kiralama mantığı ile bir çok firmanın saç ekimi uygulaması yapılmasına olanak sağlanıyor. Bu durumda da hasta saç ekimi Medical Parkta yaptırdığını düşünerek gönül rahatlığı ile saç ekimi yaptırıyor ama sonuç tamamen taşeron firma garantisinde oluyor. Sıkça karşılaşılan bu durum konusunda dikkatli olmakta fayda var. 

sonuç olarak Medical Park hastanelerinde saç ekimi yaptırma konusunda emin olmadan adım atmamak lazım. Her zaman söylediğimiz gibi önce emin olun, sonra tercih yapın. Detaylıca araştırıp, sonuçları ısrarla görmek isteyin. Sonra saç ekimi şikayetleri konusunda mağdur olmayın.

Medical park saç ekimi şikayetleri

güncelleniyor..

Medical park saç ekimi yorumları

güncelleniyor..

Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri hakkındaki yorumlar

Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri konusu için hiç yorum yapılmamış!

İlk yorum yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yap!

Medicalpark saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri için yorum yap!

Sizin için bir önerimiz var!
Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları