Saç Ekimi Robotu Nedir?

Saç Ekimi Robotu Nedir?

saç ekimi robotu

saç ekimi forum ziyaretçisi, saç ekimi robotu hakkında araştırma sonucu edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Saç ekimi robotu nedir? Saç ekimi robotu ile ekilen saçlar çıkar mı? Saç ekimi robotu ne kadar işe yarar? Saç ekimi robotu ile saç ekiminde ağrı olur mu?

saç ekimi robotu nedir?

saç ekimi robotu, bir teknoloji firması tarafından geliştirilmiş, fue yöntemi ile saç ekimi yapmaya çalışan bir robottur. açık ve ne söylemek gerekirse videoda da izleyeceğiniz gibi söz konusu hastanın rahatı pek düşünülmemiştir. alım işlemi sırasında yüzüstü dikey durumda oturan hastanın ensesinden alım işlemi sırasında izlerken bile rahatsız olduk. insan elinin mükemmel doğasına karşı gibi görünüyor. daha geliştirilmeli ve hasta rahatlığı düşünülmeli diye düşünüyoruz. bu teknoloji şuanda çağımızın tekniği gibi görünmüyor, üzülerek söylemeliyiz ki! Robotun yalnızca alım işlemini yaptığını da söylemekte fayda var sanırım. açıkçası micro fue yönteminden farklı bir işlem yok ve duyduğumuz kadarıyla robot daha az greft alımı yapıyormuş. yani hem rahat edemeyeceksiniz hemde daha az sayıya sahip saç ekimi yaptıracaksınız. dediğimiz gibi bu teknolojinin biraz daha gelişmesini beklemek en iyisi gibi görünüyor.

saç ekimi robotu hakkında bazı uyarılar aldık. saç ekimi forum ailesi olarak hiçbir marka yada firmaya zarar verme amacında değiliz. internet üzerinde yaptığımız çalışmalar ve bilgi edinme süreçleri doğrultusunda içeriklerimizi oluşturuyoruz.  kaynağımız internet ve burada ki bilgileri anlaşılır bir dille yorumluyoruz. yazılarımızda yer alan bilgilerin ve yorumların hiçbirisi tarafımızı sorumlu tutacak bilgiler değildir. bu bilgilerin doğruluğu yada doğru olmadığı kanıtlanana kadar sitemizde yer almaya devam edecektir. Aksi ispatlanana kadar tüm içeriklerimiz siz değerli saç ekimi forumu ziyaretçilerine erişebilir durumda olacaktır.

saç ekimi robotu video

saç ekimi robotu ile ekilen saçlar çıkar mı?

Robot ile saç ekimi operasyonu değil sadece fue ile alım yapılmaktadır. yani klasik fue ile ekileceğinden saçların çıkma olasılığı saç ekimi ile aynıdır. saç ekimi konusunda doğal sonuçlar için daha önceki yazılarımızda neler yapılmalı merkezlere düşen görevler nelerdir bahsetmiştik.

saç ekimi robotu ne kadar işe yarar?

robot ile fue saç ekimi tekniği daha hızlı ve güvenilir yapılıyor gibi olsa da işin aslı öyle değilmiş. robot yönetimi bilgisayar başında oturan bir operator ile yapılıyor. yani yine bir insan eli değmesi gerekiyor. robotun hızı ve ucu kalınlığı tamamen bu operatorun kabiliyetine bağlıdır. robotun fue için kullanığı punchların desteklediği kol çelik alaşımlı bir yapıya sahip. hal böyle olunca da bir insanın el hafifliğine sahip olmuyor. bu nedenle robotik teknoloji günümüzde yeterli değildir. operatorlerin iyi olduğuna emin olduğunuz merkez var ise karar sizin.

saç ekimi robotu ile saç ekiminde ağrı olur mu?

robotun fue için kullanığı punchların desteklediği kol çelik alaşımlı bir yapıya sahip, hal böyle olunca da bir insanın el hafifliğine sahip olmuyor. insanın elinin koordinesi ve insan gözünün uyumu bu robotlarda sadece bir monitöre bağlıdır. bu nedenle alım sırasında ensede ağrı hissi oluşabilir. alım sırasında local anestezinin geçtiğini hissetmek mümkünken, robotta bu durum daha uzun sürebilir ve acılı bir işleme dönüşebilir.   saç ekimi forumların da teknolojiyi yakından takip edenler insanlar mevcuttur. bu nedenle yazılarımız bilimsel ve araştırma yazılarına dayanarak yazılmaktadır. yeni gelişen teknolojinin kobayı olmamanız için şuanda bu teknolojiyi kullanmanızı öneriyoruz. elbette gün gelecek ve biz burada gerçekten insandan daha iyi ekim yapan robotları tanıtacağız.  ama bu robotlar şuanda tam gelişmiş değil ve insanlar farklılık adına teknolojiyi size pazarlamaya kalkabilir. lütfen dikkatli olun ve iyi araştırın. yenilikler iyidir ama bu yenilikleri deneyin ilk kişiler siz olmayın :) keyifli zamanlar dileriz.

Öneri : istanbul saç ekimi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. microFue yöntemi ile saç ekimi yapan saç ekimi firmalarının listesine, istanbul saç ekimi merkezleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.Etiketler:
saç ekimi, saç ekimi forum, saç ekimi fiyatları, saç ekimi istanbul, saç ekimi tavsiye,

Saç Ekimi Robotu Nedir? hakkındaki yorumlar

Sende Yorum Yap!

Yorumlanıyor..
Lütfen Bekleyiniz!
Yorumlandı!
Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacak.
Sorun Oluştu!
Lütfen daha sonra yeniden yorum yapınız!