Anatolia Saç Ekimi Yeliz Damar saç ekimi şikayetleri

İstanbul saç ekimi merkezleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi,
Anatolia Saç Ekimi Yeliz Damar saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forumu sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır.
Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir.
Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; İhlal Bildir bölümünden bize iletiniz.
Keyifli okumalar..
kesinlikle tavsiye etmem

kesinlikle tavsiye etmem tutarsız konusmaları ekim günü gelmeden bir gün önce arayıp 1500 tl anestezı bilmem ne parası ekstra cıkarıyorlar böyle para odaklı bir işletmenin yapacağı işdende hayır beklemeyin indirim yaparsınız özensiz de ekerler çim adam dolaşırsınız bu iş titizlik ve emek isteyen bir iş bunlarda o kapasiteyi görmedim bunlar 5 derse siz 7 verin lütfen düzgün olsun diyin illede yaptıracagım derseniz. ekim yqpacak yeliz damar doktorda değildir sağlıkçıdır kendisi kel dolaşın gerekirse iyi bir ekim yeri bulmadan yaptırmayın derim. iyi araştırın. birde çok naturel bir ekim yapmışlar gibi net olmayan bir öncesi sonrası fotograf atmıs ona rwgmen ön cizgiyi sacma sapan yapmıs yorumlarada bakın işleyme hesapları hep tanıdıgıdır bunlar yer vasat zaten pendıkde

Buradaki yorumların çoğu fake.

Buradaki yorumların çoğu fake. Reklam amaçlı kendileri yazmış yada para verip yazdırmış. Ekimi yapan kişiler doktor değil. Paragöz bir kurum. Size ne istediğiniz sorulmuyor, kendi kafalarına göre yapıp bitiriyorlar. Operasyon akşam sonuçlanıyor ve işlerine özen göstermedikleri için operasyonun sonlarında sizi savsaklayıp hemen mesaiyi bitirmeye çalışıyorlar.

Güvenmeyin

Gül hanım ve Recep dostum hariç çalışanlardan memnun değilim. Diğer çalışanlar saygısız, hatalarını kabul etmeyen insanlar. Müşteri çekmek için söylenenlerin hepsi palavra, sözlerini tutmuyorlar. Güvenmeyin

Puana aldanmayın hesapları kendileri açıp puan veriyorlar.

2 ay önce saç ekimi yaptırdım. Hala kafam kanıyor enfeksiyon kaptı kafa derim. Dava açacağım bu kuruma. Puana aldanmayın hesapları kendileri açıp puan veriyorlar.

Çok kalitesiz PRP'leri var.

Çok kalitesiz PRP'leri var. Başka bir kurumda PRP yaptırdığımda saçlarım 3 günde 1 santim uzadı, ancak burada yaptırdığım PRP hiç bir işe yaramadı. malzemeden mi çalıyorlar anlamadım.

Saç köklerini alırken dikkatsiz davrandılar

Yaklaşık 1 yıl önce saç ekimi operasyonunu maalesef burada yaptırdım.
Saç köklerini alırken dikkatsiz davrandılar ve sol taraftan çok fazla kök alırken sağ taraftan neredeyse hiç almadılar. Operasyon sırasında da bunu farkettim, 1 ay sonrasında zaten herşey görünür vaziyetteydi ve ben bunu dile getirdiğimde ise inkar ettiler ve 3 ay içinde düzeleceğini söylediler. 3-4 ay sonra gittiğimde ise yine düzeleceğini ve bunun biraz daha zaman alacağını söylediler, ancak bu sefer süre 6 aya çıktı. Bu süre zarfında ücretsiz prp yapalım dediler, iki-üç kere prpye gittim ama hiçbir şey değişmedi. Bir sene sonunda kafamın arka sol tarafında saçsız bir bölge ile dolaşıyorum. Bunun yanı sıra ekilen saçlar çok seyrek duruyor, ben kendileriyle anlaşmamda mümkün olduğu kadar fazla kök çıkarmaya çalışıyoruz demelerine rağmen öyle birşey olmadı. Ben kendileriyle fiyatta hiç pazarlık yapmamıştım ve fazladan para isteselerdi verirdim oysaki. Ayrıca etraftan da çok kötü tepkiler alıyorum; berberimden, arkadaşlarımdan kötü yorumlar geliyor. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlarım 'nerede yaptırdığını söyle de biz de yanlışlıkla oraya gitmeyelim' diyorlar. Ben kendilerine güvenmiştim ancak güvenimi boşa çıkardılar. Düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum burayı. Çektiğim acı, kaybettiğim vakit ve nakit boşa gitti. İlerleyen zamanlarda yeniden operasyon yaptırmak için farklı bir doktor aramak zorunda kaldım, şuanda arayışım devam ediyor artık ince eleyip sık dokuyorum.

Anatolia Saç Ekim Kafam Uyuştu!

1 sene 3 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesiyle yaptırdığım ekimden sonra kafamın üstü komple uyuştu. Zaten rezil bir ekim yaptılar. Üstüne hala kafamın üstü uyuştu. Hiç hissetmiyorum. Yetkililer buradan önce ki mesajımda cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar. Eğer bu şikayetim geçmezse dava edeceğim. Sonuna kadar nereye gidiliyorsa gideceğim. Başka insanlar da zarar görmesin diye mücadele edeceğim.

Anatolia Saç Ekim Faciası

Bir arkadaş tavsiyesiyle gittiğim Y*** D*** Anatolia saç ekimi büyük bir hüsranla sonuçlandı. Kafamın tepesine saç ekilmemiş. 4500 greft ekildi demişlerdi. Ama sanırım 2000-2500 kadar ekmişler. Saçın ön çizgisi yamuk. Önler seyrek ve komik ekildiği belli duruyor. Benim için maalesef geri dönüşü olmayan bir tecrübe oldu:( Baktıkça üzüldüğüm çektiğim acılara değmeyen bir kötü hatıram oldu.