Arenamed - Serkan Aydın saç ekimi şikayetleri

İstanbul saç ekimi merkezleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi,
Arenamed - Serkan Aydın saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forumu sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır.
Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir.
Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; İhlal Bildir bölümünden bize iletiniz.
Keyifli okumalar..
Uzak Durun Kasap...

Uzak Durun Kasap.... arkadaşlar bu arkadaşlar hakkında daha önce çok kez olumsuz şeyler okudum.. bir arkadaşımın olan saçını da yok ettiler. neyse ben bu zatı takip ediyordum ne göreyim mafyaları takip ediyor. bende doğal olarak mafyacı tipleri takip edecen bir insandan hizmet almayacağımı belirttim. takipci sayım kendisi kadar fazla olmadığı için bana yazdığı fake ibaresi kesinlikle gerçek değildir. böyle terbiyesiz hakaret dolu insanlardan hizmet almayın. bu gün küfür eden yarın saçınıza ne eder siz düşünün. uzak durun. an itibari ile her yere yazıyorum. bir işletmenin tanımadığı bir müşteri ye hakaret etmesi kadar terbiyesiz bir şey yok. fotoğraf kanıt ekte bakın mutlaka.

Arenamed'e Güvenmeyin!

Güvenmeyin, yorum yapanların çoğu firmanın yakın arkadaşları. Ünlüler camiasından iyi paralar kazanıyorlar. Vitrini iyi görünebilir ama çizimleri iğrenç ve 20 yasındakı cocuklar sac sakal ekiyor. Doktor falan ekmıyor. Sadece ünlü olanlarla özel ilgileniyor Serkan Aydın. Yorumum sılınebılır. İşiniz yanlıs olursa firma söyle diyor; ''Cerrahi bi operasyondur garantisi tabi ki yoktur.'' şeklinde. Yolda görseniz Selam vermeyeceğiniz insanlar var burda, hep tip olarak hem de ne bileyim.. Dikkatli olun iyi araştırın. Bir sürü firma var. Doktor olmayan kimseye vucudunuzu teslim etmeyin.

Arenamedhair Hatalı ve Özensiz Saç Ekimi

Arenamedhair'de 11 ay önce saç ekimi işlemi yaptırdım sadece ön çizgi ve şakak bölgesine, ama işlerine bir gram özenmediklerini saçlarıma bakan herkes görüyor söylüyor da zaten. Nokta nokta yaralar mevcut hala çok seyrek ekilmiş ayrıca 4000 greft ektiğini söylüyorlar ama imkanı yok. Hangi doktora sorsam o kadar ufak bölgeye 4000 greft ekmiş olsalar alnından bile saç çıkar o kadar sık olur seni kandırmışlar diyorlar.

11 ay önce Arenamed firmasında Saç ekim işlemi yaptırdım. Ekimi 18-19 yaşındaki sağlık meslekten yeni mezun 2 hemşire yaptı. Ama bana bizzat doktor ekiyor denmişti. Şu an bin pişmanım helalde etmiyorum paramı. Serkan Aydın isimli kişiyle irtibat kurdugumda ise onlar benim yanımda öğrendi dedi. Ha bu arada kendi de doktor falan değil parayı basıp sadece mekan açan biri. Demek ki herhangi biri bi kalp damar cerrahının yanında 1 ay kalsa bay-pass ameliyatı yapabilir. Düşünün bu görüşte bu zihniyette birine kendinizi emanet etmeyin. Doktor ismi verecek değilim ama kendinizi bu işte uzmanlamış hekimlere emanet edin. Fotograflara kanıp giderseniz böyle olursunuz.

Arenamedhair Kötü Ve Seyrek Saç Ekimi

Arenamedhair' de saç ektirdim ve ektirdikten sonra sizinle işleri bitiyor. saç ekiminin seyrek olması nedeniyle S**A**'a saçlarımı gösterdim. Bir tık daha iyi olabilirdi diye bir cümle kurdu. Sonrasında ben arkasındayım bu durumun dedikten sonra, biraz benden gitsin biraz senden gitsin, 1500 TL'ye tekrar yapalım dedi. Bende tamam dedim. Sonra ben Acıbadem'de ki yerlerine gittim bu durumu anlattım. Bana bir tarih çıkardılar, Mart ayında ekebiliriz dediler, fakat ücretin 1500 olduğunu öğrenince bu aralar yoğunuz Nisan da ekelim dediler.

Arenamedhair Saç Ekiminden Memnun Kalmadım!

Yazmayacaktım ama artık dayanamıyorum. Hayatımda pişmanlık duyduğum tek kararım orada saç ektirmek oldu. Ne bir donor analizi yapıldı ne başka bir şey. Ön çizgiyi indirip arkaları seyrek bıraktılar ektiklerinin büyük bir kısmı çıkmadı zaten. Eski halim çok daha iyiydi. Bir de alınan kısım çok hırpalandığı için minoksil verdiler onu 5 ay kullanıp bıraktım kendi saçımın olduğu alan döküldü. Zerre kadar memnun kalmadım.

Arenamedhair Hizmeti Kalitesiz!

Ben bundan 1.5 sene önce 1. saç ekimi işlemini gerçekleştirdim. Öncelikle saç ekimizi yapan insanlar 20-23 yaş arasında doktor dahi olmayan 2 3 tane genç yapıyor ve bunlar hala ne yazık ki olgunlaşamamış insanlar. Benim ilk saç ekimim sırasında rahat tavırları yüzünden bana söylenen sayıda ekimi yetiştiremediler. Yaptıkları ekim son derecede kötüydü ve tutmadı. Bunu da geçtim ensenizde belirli aralıklarla alıp ensenizdeki saça sözde zarar vermeyecekler ya ensemde belirgin açıklıklar oluşuyor bende hala var. 1. yılımın sonunda uzun uğraşlar sonunda şikayetime çözüm olarak 2. ekim için randevu aldım gittim açık açık konuştum gene yaptılar ve gene sonuç aynı.

Arenamedhair Saç Ekimi Sorunu!

Tam araştırmadan ünlülerin saçını yapmış reklamıyla gitmiş olduğum Arenamedhair ekim merkezi, arka tarafı öyle bir hale getirdi ki bin pişman oldum ve birkaç hafta sonra 2.yılım olacak ve ben saf gibi düzelmesini bekledim boş yere ve tam 2.yılda, bana yaşattıkları için dava edeceğim, mahkeme süreci başlayacak, inşallah adalet önünde hatalarının bedelini ödeyecekler.

Arenamedhair Saç Ekim Merkezi Değil Saç Söküm Merkezi!

2017 itibaren Arenamedhair saç ekimi merkezine ekim yaptırdım. İlk ekim 6300 greft, ikinci ekim 2018'de gelin telafi edelim dediler. 2700 greft daha aldılar ve yine tutmadı dediler, saç similasyonu yapalım dediler ben yaptırmadım ve ensemde tepemde saç kalmadı tutmayabilir diyorlar ama ben araştırmalarım ve uzmanların demesine göre düzgün bir şekilde alınan greft çıkmama durumu yok diyor doktorlar ben mağdurum. Kanuni haklarımı kullanacağım psikolojim berbat.

Arenamedhair Saç Ekim Merkezi Değil Saç Söküm Merkezi!

2017 itibaren Arenamedhair saç ekim merkezine ekim yaptırdım. İlk ekim 6300 greft, ikinci ekim 2018'de gelin telafi edelim dediler. 2700 greft daha aldılar ve yine tutmadı dediler, saç similasyonu yapalım dediler ben yaptırmadım ve ensemde tepemde saç kalmadı tutmayabilir diyorlar ama ben araştırmalarım ve uzmanların demesine göre düzgün bir şekilde alınan greft çıkmama durumu yok diyor doktorlar ben mağdurum. Kanuni haklarımı kullanacağım psikolojim berbat.