Clinicexpert saç ekimi şikayetleri

İstanbul saç ekimi merkezleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi,
Clinicexpert saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forumu sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır.
Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir.
Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; İhlal Bildir bölümünden bize iletiniz.
Keyifli okumalar..
Clinic Expert Saç Ekim Mağduriyeti

Yaklaşık 1 yıl önce Clinic Expert'e saç ekimi gerçekleştirdim. Yasal olarak 4.000 greft olduğunu garanti belgesi aldım. Saçımda bir çok kısımlar da çıkmadığını ayrıca saç dökümleri yaşıyorum. Bundan önce konuşmalarında Clinic Expert muayene edeceğini belki bizden kaynaklı değil gibi şeyler anlattı. Her şey açıkça bellidir. CİMER ® şikayet edeceğim.

Clinic Expert Saç Ekimi Sırasında Alınan Saçlar

Yaklaşık 3 ay önce Clinic Expert Bağcılar'da saç ekimi gerçekleştirdim. Sadece alın bölgem açık olduğu için 2550 adet ekim yapıldı. Bu normal bir ekime göre az bir sayı olmasına rağmen kök alınan yerler o kadar yanlış yapılmış ki, sanki alınan saçların hepsi sağ yan taraftan alınmış. Şu anda sağ yan tarafım çok kötü duruyor. Saç kalmamış ama solda hiçbir şey yok. Bu kadar düzensiz bir alım olamaz. 

Saçın açık bölgesiyle uğraşmayı bıraktım saç alınan kısmı nasıl düzeltirim diye düşünüyorum. saç ekimi yapan kişiler ekim boyunca kız muhabbeti yaptı, çok anti ciddi bir ortam. Yüksek sesle türkü söyleyen bile oldu. Yani bu ortamda saçlarımı kaybetmem doğal görünüyor. Bir de ekim sonrası kimse asla ama asla aramıyor. 

Güncelleme

Şikayette bulunmam sonrası tarafımla iletişime geçtiler. Ve şok dökülme olduğunu, abarttığımı (! ) ifade ettiler. Fakat ameliyat sonrası çekilen fotoğraflarımı benimle paylaştıklarında ne kadar kötü bir operasyon yaptıklarını resmen kabul ettiler. Çünkü attıkları fotoğraflarda kafamın sağ tarafından çok kök aldıkları ve sol tarafından çok az aldıkları çok net görünüyordu. Fotoğrafları ekte bulabilirsiniz. Çözüm olarak ise sabretmemi ve sprey kullanmamı tavsiye ettiler. Bu kadar yani! Dengesiz bir kök alımı yapın ve tek öneriniz minoxil sprey olsun! Birkaç kez arayıp süreci sordular, son aradıklarında müsait değildim açamadım diye bir daha aramadılar! Onların söylediği gibi 2 ay boyunca spreyi kullanacağım ama sonuç alamazsam fotoğraflarla birlikte hakkımı sonuna kadar arayacağım. Arkadaşlar bir kere saç ekimi yapacaksınız, 3 kuruşun hesabını yapıp rezil olmayın.

Kabustan Öte Clinic Expert İstanbul

Her şey yalan yanlış. İnsanları yanıltıp dalga geçiyorlar. Muhatap kimse yok çocukların elinde her şey en fazla 24 yaşlarında. Doktorlara sözüm yok ama ondan hariç her şey kabustan öte. Orada olduğum süreçte sadece süründüm, göz yaşı döktüm ve yalvardım onların elindeydim ama iyileştim dönüşüm muhteşem olacak. 

Clinic Expert İlgisizlik Ve Para Odaklı

Nisan ayı saç ekimi yaptırdım. Ekime kadar olan süreçte her gün saatlerce yazışmalar, aramalar sonrasında arama sorma yok. Taa ki geçen güne kadar beni merak ettiler sandım meğerse benim üzerimden ticaret yapmak içinmiş. Benden referans olmamı, kişi başı da bana ** Euro vereceklerini söylediler. Arayan kişiye Nur Hanım benim saçımda boşluk kaldı, fotoğraf attım, ilgileneceğiz dediler ama dönen eden olmadı.

Clinic Expert Hatalı Saç Ekimi

Clinic Expert yetkilisiyle (e***** bey) iki seans saç ekimi için belirli bir miktar karşılığında anlaştık. Yaptığımız anlaşmaya göre birinci seans 11-12 Ekim 2019 ikinci seans ise bir sene sonra yapılacaktı. Yalnız firma yetkilisinin önerisiyle ilk seans greft çok alınacağından bunu bir günde değil de iki güne bölersek daha verimli olur önerisine tamam dedim.

saç ekimi konusunda yetkili s**** hanımla yaptığımız görüşmede, kendisine özellikle ricada bulundum beni kirpi veya çim adama çevirmeyerek bu alanda tecrübeli biri eksin dediğimde siz merak etmeyin en iyi doktorumuz ekecek çok memnun kalacaksınız dedi. 4500 ve üstü Greft alınacak ve vıp hasta en iyi Dr... Alım/ekim yapacak diye not aldı. Özelikle Dr... İsmini sorduğumda alımı y**** hanım ekimi ise d**** bey yapacak ve en iyileri dedi.

11 Ekim 2019 sabah erkenden hastanedeyim bütün işlemler tamam son anda y*** yanım o gün izinli olduğunu öğreniyorum. Sinirlendim bayağı bir kızdım dediler ki y**** hanım yok ama a*** hanım var ve a*** hanım y***** hanımdan çok daha iyidir. Bu beni daha çok kızdırdı madem bu iyiyse neden baştan a**** hanımı vermediniz kem küm etti başhekim de geldi evet a*** hanım en iyisi deyince yazıklar olsun tamam dedim. Ama içimde bir korku bir şüphe oluşmaya başladı. D**** beye özellikle yön ve açıya dikkat edin beni çim adama çevirme diye rica ettim. Siz hiç merak etmeyin çok memnun kalacaksınız dedi.

Alım işi bitikten sonra bayağı bir bekledik neden bekliyoruz diye sorduğumda d***** bey başka bir hastanın alımını yapıyor dediler. D**** bey bayağı bir yorgun argın bir şekilde ekime başladı. Hemşirelerden birine ekim kalemi için bunun ucu körelmiş yeni uc varsa değiştirelim baktı çekmeceye kalmamış deyince tamam idare ederiz dedi. Hiç açıya yöne dikkat etmeden seri bir şekilde ekime başladı. Tekrar sordum yöne açıya dikkat ediyor musun diye sen hiç merak etme o iş bende dedi. Ama o serilikle dikkat etmesi imkansız korkum endişem had safhasında tabi. İlk gün 2250 sağ ense 700 Greft sakal ikinci gün sol ense 2650 toplamında 5600 Greft saç ekildi. Bana ömür boyu 4500 Greft saç ekim garanti belgesi verdiler. Bir yıl sonra ikinci seans için firmaya güvenmediğinden belge istedim gerek yok falan dedilerse de ısrar ettim ve firma müdürü e***hanımdan belge aldım.

Clinic Expert Size Her Konuda En Sağlıklı Sonuçlar Vaat Edip, Bunu Sözde Bırakma.

Ben eylül 2019'da Clinic Expert'te bir saç ekimi operasyonu geçirdim. Operasyon öncesi ikna için kırk takla atan 'sağlık kompleksi', operasyon süreci ve operasyon sonrası tam bir fiyaskoya dönüştüler. Operasyon sonrası hiçbir ilgi olmadı, vaat dilen sonuç hiçbir şekilde gerçekleşmedi. Bu olumsuzlukları dile her getirdiğimde de, sorun çözmek yerine sürüncemede bırakmayı tercih ettiler. Bir yılın sonunda sonucun vaat edilenin yakınından bile geçemediği bariz ortada iken, bunu ''bana saç serumları ve güçlendiriciler'' satarak telafi etmeye çalıştılar. Yani hastanın sorununu çözmek değil, daha fazla para kazanmak ilkesi esas alındı, ki zaten bu hep esas ilkeleri imiş.