Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Şikayetleri

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Şikayetleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi, Dr. Serkan Aygın saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forum sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır. Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir. Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; info@sacekimforumlari.com adresine bildiriniz. Keyifli okumalar..

Dr. Serkan Aygın saç ekimi şikayetleri

Dr. Serkan Aygın'da Randevu Problemi
Dr. Serkan Aygın Clinic'ten E** isimli bayandan 01.06.2019 tarihinde randevu talebinde bulundum. Kendisi 27 Haziran günü saat 17.00 tarihine oluşturabileceğini belirtti. Muayene günü olan 27 Haziran'da bana sesli mesaj göndererek Doktorun muayenehanesinde olmayacağı farklı bir yerde olacağını ve saat 15.00 'e kadar orada duracağını belirtti. Ben de planımı randevu saatime göre yaptığımı ve bana uymadığını belirttim. Bu sefer 12 Temmuz saat 17.00 tarihine randevu oluşturalım dedi. Ben de kabul ettim. 12 Temmuz günü bana yine Dr. Serkan Aygın'in muayene için olmayacağını ve başka bir yere saat 15.30 'da gitmemi istedi. Ben de talebini reddettim. Bu ne rezillik insanların zamanından ve programından çalıyorsunuz.
Sizin hastalarınızın müsaitliğine göre hareket etmeniz gerekirken. İnsanlara keyfi muamele yapamazsınız. Orası bir hayır kurumu değil. Kimse sizden zekat dilenmiyor. Yüksek ödemeler yapıp hizmet bekliyorlar. Siz daha bir hizmet vermeden böyle davranıyorsunuz.
Ege
 
Dr. Serkan Aygın Saç ekimi için Donör Bölgesi ve Saç Kalitesi Yetersiz Kişilere Ekim Yapmaktan Kaçınıyor
Merhabalar, 23 Ağustosta Ankaradan İstanbula Saç Ekim Muanesi İçin Serkan Aygın Kliniğe Geldim, İşlerin Yoğunluğundan ve Birazda Erken Gelmemden Olsa Gerek Bir Saate Yakın Hatta Serkan Hocayla Görüşmem 1.5 Saati Buldu Bekledim, Olabilir Sorun Değil, Durumu Özetlemek Gerekirse Serkan Aygın Daha Önce Ekim Görmüş, Donör Bölgesi ve Saç Kalitesi Yetersiz Kişilere Ekim Yapmaktan Kaçınıyor, Operasyonu Başarılı Olacak Hastaları Seçerek "Bizim Yaptığımız Her İş Mükemmel" İmajı Çiziyor, İsim Yapmak İçin Güzel Bir Yöntem Fakat Kendi Menfaati Doğrultusunda Hasta Seçmenin Etik Olup Olmadığı Tartışılır. Buradan Serkan Aygına Usta Kaptan Fırtınalı Denizde Belli Olur Demek İstiyorum, Ekimlerinin Kalitesine Lafımız Yok Fakat Keşke Bu İşteki Sözde Maharetlerini Her Hasta İçin Gösterebilse. Saatlerce Yol Gelmişken Kendisinin Sadece 2 dk.sını Ayırıp Gitmesi ve Doğru Düzgün İlgilenmemesi Ben Buraya Bunun İçinmi Geldim Dememe Sebep Oldu. Daha Donör Bölgeme Bile Bakmadan Sen 2. Ekimi Yaptırma vs. Bu Maduriyeti Yaşamamın Sebebi Eda Hanımdır, Kendisinden 5 Hfta Önce Muane İçin Randevu Alırken Fotoraf Gönderip Daha Öncede Ekim Gördüğümü Belirttim ve Gelin Görüşelim Dedi, Ekim Görmüş Kişilerle Madem Uğraşmıyosunuz Neden Beni Ta Oralardan Buralara Kadar Boşu Boşuna Getirttiniz. Onun Dışında Kliniğe Geldiğimde Eda Hanım İlgilendi İlgilenmedi Değil, Serkan Hoca Teşrif Edene Kadar Eda Hanım ve Adını Hatırlayamadm Kusura Bakmasn Uzun Boylu Bayan Beni Yanlız Bırakmadılar. Daha Önce Ekim Görenlerin, Donörü ve Saç Kalitesi Yetersiz Olan Kişilerin Buraya Boşu Boşuna Uğrayıp Vakitlerini Harcamamasını Tavsiye Ediyorum, Ayrıca İşitme Sorunu Olanların da Buraya Gelirken Yanlarında Bir İşitme Cihazıyla Gelmelerini Öneririm, Zira Serkan Hocayla Görüşürken Lazım Olucak.
Onur Ali Karagüllü
 
Tam ticarethane!
Tam ticarethane! Serkan denen şahıs saygısız paraya doymuş. iki soru sorunca sen ektirme. kendisi ekim bile yapmıyor. Siz siz olun uzak durun böyle yerlerden! Manuel ekim konuşuyoruz fiyatı mikromotora göre veriyor saçma sapan yer! Garanti vermiyorlar.
Ali Aziz
 
Alaka Sıfır!
ilgi alaka 0 resim gönderdim günlerdir henüz randevu düşünme aşamasına bile gelemedik
zdeko zdeko
 
Dr. Serkan Aygın'ı Önermiyorum!
bu kliniğinee gitmemenizi öneriyorum sacma sapan bir sürü insan yığını ama sonuç kesinlikle hasta açısından işkence saatlerçe bekletiliyorsunuz ve davranışlar uslup ve orada calısanların durumu içler acısı tedavi derseniz kesinlikle steril ve temiz olduğu düsünmuyorum asla gitmeyin paranızla rezil ederler .....
tuba dilektaşlı
 
Prosedürü bile denetlemiyor.
They Lie. They will tell you we will implant 4000 hair follicles when they implant maximum of 2000. You will be very lucky if you see Dr. Serkan twice. He doesn't even supervice the procedure.
(Google tarafından çevrilmiştir) Onlar yalan. Serkan'ı en fazla 2000 implant taktıklarında 4000 saç kökü implante edeceğimizi söyleyecekler. Dr. Serkan'ı iki kez görürseniz çok şanslı olacaksınız. Prosedürü bile denetlemiyor.
Sam Hani
 
Ne yazık ki, daha fazla tavsiye edemiyorum ve bugüne kadar bunun için herhangi bir açıklama alamadım.
(Google tarafından çevrilmiştir) İyi günler Ayrıca Prof Dr Serkan Aygin’de saç ekimiyle ilgili deneyim veya deneyimimi vermek istiyorum. 2018 Kasım başında kliniği ziyaret etmeme izin verildi. Bu temiz ve bana çok iyi hissettiren, çok profesyonel görünüyordu. Ancak saç ameliyatım ve sonuç hakkında olumlu geribildirim veremiyorum. 4.200 greft vardı, bana sadece 4.000 tanesi ekilmişti. Ek olarak, anlaşma sonrasında kafamdaki neredeyse kel nokta çalıştırılmalı ya da saç ekimine alınmalı, yani başın arka yarısı. Durum böyle değildi! Sadece ön saçlara dikilmiştim. Ek olarak, kafanın arkasından fonlarla mücadele edebileceğiniz söylendi, bu da maalesef onaylayamam. Orada şimdi saçım çok az ya da çok az. Şimdi 9 ay geçti ve maalesef özel, hoş gelişmeler olmadığını görüyorum. Kliniğe sözlerini veya anlaşmalarını sürdürmesini tavsiye ederim. Sonuçta, düşük bir miktar ödemedim ve aynı zamanda kararlaştırılan hizmeti yerine getirmek istiyorum. Bahsetmiyorum, bahsetmek istediğim / istediğim, hala uzaklaşan saç çizgimde. Ne yazık ki, daha fazla tavsiye edemiyorum ve bugüne kadar bunun için herhangi bir açıklama alamadım.
(Orijinal) Schönen guten Tag, auch ich möchte eine Bewertung bzw. meine Erfahrung mit der Haareinpflanzung bei Herrn Prof Dr Serkan Aygin abgeben. Anfang November 2018 durfte ich die Klinik besuchen. Diese war sauber und sah sehr professionell aus, weshalb ich mich wohl fühlte. Jedoch kann ich bezüglich meiner Haar-OP und dem Resultat kein positives Feedback geben. Abgemacht waren 4200 Grafts, mir wurden nur 4000 eingepflanzt. Außerdem sollte nach Abmachung die fast kahle Stelle auf meinem Kopf operiert werden bzw. Haare eingepflanzt werden, also die hintere Kopfhälfte. Dies war nicht der Fall! Mir wurden lediglich vorne Haare eingepflanzt. Außerdem wurde mir gesagt dass man die hintere Kopfhälfte mit Mitteln bekämpfen könne, was ich leider nicht bestätigen kann. Dort habe ich nun wenig bis keine Haare. Nun sind 9 Monate vergangen und ich sehe leider keine besonderen, erfreulichen Entwicklungen. Ich würde der Klinik raten ihre Versprechungen bzw die Abmachungen einzuhalten. Schließlich bezahlte ich keine niedrige Summe und würde auch gerne die abgemachte Dienstleistung verwirklicht haben wollen. Nicht zu vergessen, was ich noch erwähnen muss/ möchte, dass ich noch inmer Geheimratsecken habe. Ich kann ihn leider nicht weiter empfehlen, und bekam bis heute auch keine Erklärung dafür.
Sinan Konakci
 


Etiketler:
saç ekimi, saç ekimi şikayetleri, saç ekimi şikayet, serkan aygın şikayet, dr. serkan aydın şikayet, dr. serkan aydın şikayetleri, dr. serkan aygın saç ekimi şikayetleri, dr. serkan aygın saç ekimi şikayet, dr. serkan aygın saç ekimi şikayetleri forum, dr. serkan aygın saç ekimi şikayetleri ekşi,

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Şikayetleri hakkındaki yorumlar

Sende Yorum Yap!

Yorumlanıyor..
Lütfen Bekleyiniz!
Yorumlandı!
Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacak.
Sorun Oluştu!
Lütfen daha sonra yeniden yorum yapınız!