Esteworld saç ekimi şikayetleri

Esteworld saç ekimi şikayetleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi, Esteworld saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forum sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır. Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir. Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; info@sacekimforumlari.com adresine bildiriniz. Keyifli okumalar..

Esteworld saç ekimi şikayetleri

Esteworld'de Saç Ekimi Düzgün Yapılmaması
Esteworld diğer saç ekim yerlerinden daha iyi olduğundan dolayı 18 ekim 2017'de saç ekimi yaptırdım. Saç ekimi olmadan önce doktora tepe kısmının açık olduğunu oraya da yoğun saç ekimi olsun dememe rağmen birkaç saç ekildi. Sonrasında açıklık çok belirgin olmaya başladı. Böyle bir uygulama olamaz diğer saç ekim yerleri tek seferde tüm müşterisini memnun ederken Esteworld tekrardan ekim yapmak için ücret istiyor.
Fatih
 
Esteworld Saç Ekiminde Başarısız Sonuç
Merhaba bu şikayetimi 2010 Aralık ayında gerçekleştirdiğim başarsız saç ekimi için yazıyorum. Şikayetimi bu kadar geç yazmamın nedeni klinik tarafında bana tekrar ücretsiz saç ekimi önerisi bulunulması ancak bunun da kafamın yanındaki saçlardan alınarak yapılacağı için görüntüyü bozacağı söylenmesidir. Öncelikle kliniği nasıl bulduğumu anlatayım. Ankara'da da bir çok saç ekim yeri olmasına rağmen en kaliteli yerden yaptırayım diye reklamlarına ve video'larına kandım açıkçası. Saç ekimi için kliniğe gittiğimde ilgili görevli (satış temsilcisi) bana fotoğraflar gösterdi ve beni hastanede çok profesyonel bir ortamda saç ekimi yapılacağına ikna etti ve 3000 saç kökü için 3000 Euro aldılar benden. Parayı verip ameliyat'a girip her şey hazır olduğunda bir bayan gelip satış temsilcisinin aksine alanın büyük olduğu ve ekilecek saçın alanı doldurmayacağı ve güzle görünmeyeceğini söyledi. Ama artık ok yaydan çıkmıştı ben de inşallah deyip başlayın dedim. Bir bayan saç köklerini alıp bir çözeltiye koyarak başladı. Ondan sonra başka bir bayan (doktor olduğuna çok şüpheliyim) da gelip ekilecek yerleri tıbbi bir aletle gelip kesti. Ve en son da sağlık meslek lisesi öğrencileri gelip saç ekimimi tamamladılar ve son derece başarısız bir sonuç ortaya çıktı. Yani ameliyat boyunca doktor tarafından işlem gerçekleştirilmedi. Tüm işlemi sağlık teknisyenleri ve sağlık meslek lisesi öğrencileri yaptı. Bu gerçeğin başlıca altına çizmek isterim. Bu başarısız sonuçtan tam emin olup 1 sene sonra klniğe (ticarethane) gittiğimde tekrar ücretsiz ekim yapılabileceğini ama bunun da iyice görüntüyü bozacağını ve herhangi bir ücret iadesi olamayacağını söylediler. Ben de yıllarca saç tellerimin zayıf olduğunu düşünerek suçu kendimde aradım. Ancak Ankara'da ve diğer kliniklerde yapılan sonuçları gördükçe İstanbul ticarethanelerinin oyununa geldiğimi anladım. Bu nedenle Esteworld'e gitmeden için önce diğer hastaların (müşterilerin) yaşanmış böyle bir olayı göz önünde bulundurup dikkatli davranmalarını tavsiye ediyorum. Para kolay kazanılmıyor ve önceki ayrıldığım şirketten aldığım tazminatı oraya vermiştim.
Hüseyin
 
Esteworld Saç Ekim Pişmanlığı
Kardeşim Altunizade şubesinde 2 kez saç ektirdi. İkisi de başarısız oldu. Toplam 13bin TL para ödedik. Her seferinde daha iyi olacağını düşünerek kapılarını çaldık sonuç tamamen hüsran oldu. İki ekimde tamamen kapanır yoğun olur dediler ama yapamadılar. Kardeşim manevi olarak bu süreçte çok yıprandı hala da vaat edilen ama asla yapılamayan beyhude umut verilen bu sorunu ile her gün yüz yüze geliyor. Esteworld kurumuyla iletişime geçip mağduriyetimizi dile getirdik. İletişim numaramı almış olmalarına rağmen hala aramadılar. Sadece parayı alana kadar muhatap oluyorlar sonrasında bilin ki muhatap yok.
Serkan
 
Esteworld'de 2 Kez Başarısız Saç Ekimi
2010 yılında Esteworld'de kafamda bulunan yara izlerine saç ekimi yaptırdım. Yara izleri olmasına rağmen asla dökülmeyeceği söylendi garanti bile verildi. 3 yıl içinde ekilen saçların %70'i döküldü. 2017'de %25 oranında indirim yapılıp tekrar saç ekildi. Bu seferde ekilenlerin %30'u başarılı oldu... Görüşmeye gittiğimde telafi amaçlı hiçbir şey yapmadılar öncesi ve sonrası fotoları paylaştım, ekilenlerin büyük oranda tutmadığı ortada. Kendi verdikleri garantinin arkasında durmuyorlar başarısızlıklarını da kabul etmiyorlar Zamlı ücret üzerinden %50 indirimle yeni bir seans teklif ettiler (5 bin TL'ye tekabül ediyor istedikleri miktar)... 2 kez başarısız olmuş bir yere 3. kez neden saç ekimi yaptırayım ki... Saç ekim merkezleri ya fazla iddialı beyanlarda bulunmamalı ya da başarısızlık oranlarına göre iade yapmalı.
Ersin
 
Esteworld Saç Ekiminin Sonu Hüsran!
2014' te saç ekimi yaptım Altunizade şubesinde 3000 kök ekildi ve bana garanti verdiler, dediler kesinlikle dökülmez her yıl dökülmeye başladı. Aradım her biri bahane arıyorlar ekilen saçın yüzde 95 döküldü, bir yıldır muhatap olacak yok ve 3000 köke 5000 bin TL para ödedik dedik, güzel olur diye fotoğrafları da, ATM suçlu olduklarını biliyorlar ve dedikleri şey Dr. Hatası bende sağlık personeliyim her şeyde hata yapabilirsiniz ama sağlıkta hata yapamazsınız. Saç ekiminin sonu hüsran.
Bir yıl oldu dönen kimse yok. Artık hakkımızı kanunda.
Erhan
 
Esteworld Saç Ekimi Sonrası!
Yaptığım şikayet üzerine Esteworld tarafından arandım. Telefonda yardımcı olacaklarını söyleyerek davet ettiler. Görüşmeye gittim 35 dakika beklememe rağmen karşımda hiçbir muhatap bulamadım. Bu sürenin sonunda da doktorumuz kanal tedavisinde biraz daha bekleyin dendi. Kurum psikoloğu telefonda sizi koordinatörümüzle görüştüreceğim demişti. Görüşmeye geldiğimde dalga geçer gibi hem çağırıp hem görüşmüyorlar. Hiçbir kurumsal firmada böyle bir şey olmaz. Saç ekiminden sonraki süreç çok önemli.
Ahmet
 
Esteworld Saç Ekimi Kötü
Esteworld'de 11. ay önce saç ekimi yaptım. Fazla bir fark olmadı. Seyrek olan yer yine seyrek. Saç ekimi olduğumda saç ekimine gelen kişilerle konuştuğumda kişilerden 1.000 1.500 fazla vermeme rağmen saçım daha iyi olmasına rağmen bir fark yok. Saç ekiminden sonra 2 defa ararlar. Kontrole gidersin onda da PRP yapalım derler. Bir iki ilaç yazarlar hep masraf hep masraf. Sattıkları şampuan ve ilaç da bir işe yaramıyor.
Ahmet
 
Esteworld Yaptırdığım PRP İşlemi İçin Alınan Ücret Faciası!
Esteworld firmasına 6.000 TL Para verdim. PRP Hizmetinde saç çıkmasada saçların döküleceğini duracağını saçınız daha kalite olur gibi vaatlerde bulunup bana bu işlemi yaptılar. Bende kabul ettim. Bana kesin konuşan bu firmaya verdiğim para hem yüksekti hem de hiçbir faydasını görmedim maalesef. Fayda görmediğim gibi harcadığım zaman ve kafamın şişliğiyle birkaç gün geçirmemde cabası. İşlemi yapan kişi servet terziler Esteworld'un ortaklarından, kalitenizi bozmamak adına insan bir şey hediye eder, gönül alır ne bilim bir şey yapardı. Üstene bir de saç ekimi için güzel bir fiyat söyleyen Esteworld firmasına tabii ki cevabım hayır oldu. İnsanların sağlığı ve psikolojisiyle oynamayın lütfen. 1-2 sene sonra faydasını görürsünüz gibi bahanelerle 1,2,3 kişi kandırırsınız ama bu yayıldıkça sizin markanızda kalitenizde biter. Ücret iadesi talep ediyorum.
Ali
 
Esteworld Saç Ekimi Sonuç Hüsran!
Bende burada saç ektirdim, sonuç hüsran. ilk ekimde bir fotoğraf gösterdiler saçınız böyle olacak dediler, ekim'den 6 ay sonra gittim kafamda 5 tel saç çıkmış. Memnuniyetsizliğimi bildirdim, kabullenmediler. ikinci bir seansa ikna ettiler beni, tabi ikinci seansta girdim sonuç aynı. Hayır anlamadığım kökünü aldıkları saçlarım nereye gitti. Şimdi bu şikayeti okuyup beni arayacak yetkiler aramayın hastanenizin tapusunu üstüme yapsanız bu şikayeti kaldırmayacağım.
Emrah
 
Esteworld Kötü Saç Ekimi!
Esteworld’e hala saç ektirenleri görünce sinir tepeme çıkıyor. İki buçuk yıl önce buraya saç ektirdim ve hayatımı kararttılar, hala psikolojik tedavi görüyorum. Firma yaptığı kötü ekimi kabul ettiği halde para iadesi yapmadılar. Ekim yaptıkları bölgeleri lazer epilasyonla yaktırmak durumunda kaldım ama hem dönör bölgedeki hem de Ekim bölgesine verilen zararı düzeltmenin bir yolu yok.
Basri
 
Este World'de Saç Ekim Başarısızlığı!
5 yıl önce Este World’te saç ekimi yaptım. 1 yıl sonunda ekilen saçların çıkar dediler. 1 yıl sonunda sadece hüsran başka da bir şey yok. Onlarla görüştüm gel telafi için tekrar ekelim dediler. Gittim ekimi gerçekleştirdiler. Ama istediğim gibi olmadı ekim yapılan üst kısım seyrek çıktı. Bir de! Ekim için kök alınan ensede şerit şeklimde alım yapmışlar, yani enseyi de bozdular.
Mehmet
 
Este World Saç Ekim Başarısızlığı!
Saç ekimi yaptırdım ve onuncu aydayım. Her şey parayı ödediğiniz yere kadar doktor işleme bir süre giriyor sonrasında deneyimsiz sağlıkçıların eline bırakılıyorsunuz ve işlemi onlar devam ettiriyor olumsuz sonuç aldım. Hukuki süreci en yakın zamanda başlatıp hakkımı arayacağım.
Resat
 
Este World Saç Ekiminde Başarısız!
Este World Altunizade şubesinde 2016 Aralık 23'te yaptırmış olduğum saç ekiminin üzerinden 20 ay geçmiş bulunmakta. Öncesinde var olan mevcut saçların seyrekliğini kapattırmak amacıyla yaptırmış olduğum fda aşısının hiçbir şekilde faydasını göremediğimi belirtmeme rağmen yardımcı olmadılar. Tedavinin işe yaramadığının farkında olmalarına rağmen sonrasında Şikayetvar platformunda yazınca nedense mağduriyetimi giderme amacıyla arama zahmetinde bulundular. Dediler ki; hastanemizi ziyaret edin üst düzey hastane personelimizle iletişime geçelim ve mağduriyetinizi saç ekimi yoluyla giderelim. Başta istemedim çünkü güvenmiyordum tutumlarından ötürü. Sonrasın da mecbur kaldım ve yaptırdım saç alınacak köklerimin fazla olmasına rağmen sadece 2100 greft alabiliriz dediler rica etmem üzerine 200 greft fazla aldırdım fakat öyle bir saç alımı yapmışlar ki bütün grefti sanki sol tarafımdan almışlar ense de ve sağ tarafımda hiç kök yokmuş gibi:) neyse yine de bekledim saçlarımın uzamasını vs. derken tam tamına 20 ay geçti ve sonuç hüsran.
Bunun üzerine randevu aldım ve görüşmeye gittim durumumu hem gösterip hem de izah etmek için. Benim işlemimi yapan doktor hastaneden ayrılmış yerine gelen başka biriyle görüştürdüler o da meslektaşını korumak için ekimin gayet olumlu olduğunu söylediler ama ben saçlarımda aynaya baktığım da herhangi bir kapanma göremiyorum hatta bunu çevremde ki herkes söylüyor bu nasıl ekim diye fakat bunu bir türlü anlamayan ve her seferinde de başka bir tedavi yöntemine yönlendiren bir personel mevcut soruyorum size madem bu kadar başarılı bir operasyon o halde neden başka tedavilere yönlendiriyorsunuz hastalarınızı? Aksi halde pişman olmanız kaçınılmaz. Sadece parayı düşünen hastasının durumuna zerre önem vermeyen ve psikolojisinden anlamayan bir marka...
Doğancan
 
Este World Saçlarım Tam Olarak Ekilen Yerler Çıkmadı Ve Dökülüyor
Esteworld Etiler Şubesi'nde (şimdi taşınmışlar; O şubeyi kapatmışlar; belki de insanların ahını almışlar ve başarısızlıklarından dolayı kapattılar... !) bir buçuk yıl önce saç ekimi yaptırdı. Saçlarım tam olarak ekilen yerler çıkmadı ve dökülüyor. Kaç defa aradım ama hep aynı "baştan savma sözlerle karşılaştım.
Mutlu
 
Este World Kandırdığını İtiraf Etti
Este World'de saç aşısı ile saç ekim ameliyatı oldum. Uzmanlığına güvenerek geldiğim sözde klinikte, operasyonu yapan doktor, operasyon esnasında asistanına neyin nasıl yapılması gerektiğini sorup durdu; yaptığı işe hakim değildi. Ameliyat hatalarla dolu olduğu gibi saç aşısı hiçbir işe yaramadı. Ameliyatın ardından saç aşısının Başarı oranının %50 bile olmadığını klinikte çalışan bir diğer hekimden öğrendim. Este World yönetici seviyesindeki yetkiliyle konuştuğumda, para iadesi talebimi kaba reddettiği gibi "kendisinin de saç aşısı yaptırdığını ve işe yaramadığını" itiraf etti.
Ameliyat öncesinde kesinlikle böyle bir uyarı yapılmıyor ve 'saçlarınız daha kısa zamanda gür çıkacak' diye pazarlanıyor. Önemli bir not olarak belirtmek isterim ki, müşterinin (hastanın) operasyon sürecine ve olası komplikasyonlara ilişkin son derece detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi yasal bir yükümlülük; ama Este World firması demek ki kendisini yasaların üzerinde görüyor. Dahası, söz konusu görüşmede karşıma saç Ekim uzmanı tavrıyla dikilen ve saç aşısının ‘o kadar da’ işe yaramadığını bizzat belirten yöneticinin aslında 'tekstilci' olduğunu öğrendim. Sonuç olarak, uzman doktor tavırlarıyla müşterilerin karşısına geçip tıp konusunda ahkam kesen bir tekstilci tarafından yönetilen, paranızı alana kadar ‘profesyonel’, ardından ise ‘mahalle bakkalı’ üslubuyla iş yapan Este World firması, kandırma yaptığını resmen itiraf etmiştir.
Tekstilcinin talebi üzerine kliniğe hukuk davası açtım. Davalara ne kadar alışık olduklarını siz tahmin edin. İlerleyen süreçte haklarında ‘nitelikli kandırma’ sebebiyle suç duyurusunda bulunmayı da düşünüyorum, keza avukatımın açıklamalarına göre bana yaşatılanlar bu suçun unsurunu da karşılıyor. Sonuç itibariyle, Este World firması benim nezdimde yalan-yanlış bilgilerle müşterisini kandıran, taahhütlerini yerine getirmeyen ve bundan hiçbir rahatsızlık duymayan, saygısız bir işletmedir; ve bu sıfatları sonuna kadar hak etmektedir.
Yılmaz
 
Este World'de Memnuniyetsiz Saç Ekimi!
Este World’de saç ekimi işlemi yaptırdım. Küçük bir bölgede operasyon yapıldı fakat vaat ettikleri sonucu alamadım. Kontrollere de gittim ama istediğim gibi olmadı. Bir yıl içerisinde istediğiniz sonucu alırsınız dediler bir buçuk yıl oldu istediğim gibi olmadı.
Nilgün
 
Este World Saç Ekimi Memnuniyetsizliği!
Este World (Etiler şubesinde) iki yıl önce saç ekimi yaptırdım. Saçlarım tam olarak çıkmadı ve çıkan saçlar da döküldü. Bana vaat edilenle yapılanlar arasında tam bir hayal kırıklığı var. Fiyat konusunda da çok farklı süreçler yaşadım. Sıkıntılı bir süreç. Tam bir çözüm sunmadılar. Hayal kırıklığı oldu benim için.
Mutlu
 
Este World Beni Kandırdı
Este World D*** Hanım beni saç aşısı ve ekim için resimler göstererek ikna etti. Eylül 2015'de saç aşısı ve saç ekimi yaptırdım. 1.5 yıl sonra Dr. F**K** bey bendeki başarısız sonuç sebebi ile tekrar ekim yaptı. Bir ay önce D***Hanım aradı saçlarımdan memnun olup olmadı mı sordu hayır dedim resim istedi yolladım döneceğim size dedi asla dönmedi Este World'ü aradım D***Hanım birisinin firmada olmadığını söylediler ama bende WhatsApp konuşmaları kayıtlı. (Mahkemede sunacağım) G**Hanım aradı konuştuk resim istedi yolladım güncel resim yollayın dedi bende resim güncel dedim aslında G**Hanım da beğenmedi yetkililerle görüşeceğini söyledi ben aradıktan sonra döndü firma yok saçınız ince telli gibi. Bana vadedilen gibi olmadığını söyledim benimle yüz yüze istediler. Ankara'da yaşadığımı söyledim sadece aşı parasını talep ettim hayır dediler. Bu şu anlama geliyor ben parayı aldım, ister olsun ister olmasın.
Erdoğan
 
Este World Saç Ekiminde Sorun Çıkardı
Geçen sene Este World saç ekimi yaptırdım bana garanti verdiler eğer beğenmezsen 2 seansı biz parasız yapıyoruz diye geçen hafta kontrol için gittim fena olmamışmış kafada saç yok. Tepe komple açık tekrar gerekiyormuş. 4000 lira verirsem tekrar yapacaklarmış ilk seferde niye bunu bana söylemediniz niye garanti verdiniz bu şirket sadece Arap müşteriler için kurulmuş sanki her şey parayı alana kadar.
Ramazan
 


Etiketler:
saç ekimi forum, saç ekimi fiyatları, saç ekimi istanbul, saç ekimi tavsiye, saç ekimi ekşi, saç ekimi şikayetleri, saç ekimi şikayet, saç ekimi 2019, esteworld şikayet, esteworld şikayetleri, esteworld saç ekimi şikayet, esteworld saç ekimi şikayetleri,

Esteworld saç ekimi şikayetleri hakkındaki yorumlar

Sende Yorum Yap!

Yorumlanıyor..
Lütfen Bekleyiniz!
Yorumlandı!
Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacak.
Sorun Oluştu!
Lütfen daha sonra yeniden yorum yapınız!