Esteworld saç ekimi şikayetleri

İstanbul saç ekimi merkezleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi,
Esteworld saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forumu sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır.
Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir.
Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; İhlal Bildir bölümünden bize iletiniz.
Keyifli okumalar..
Esteworld Yaptırdığım PRP İşlemi İçin Alınan Ücret Faciası!

Esteworld firmasına 6.000 TL Para verdim. PRP Hizmetinde saç çıkmasada saçların döküleceğini duracağını saçınız daha kalite olur gibi vaatlerde bulunup bana bu işlemi yaptılar. Bende kabul ettim. Bana kesin konuşan bu firmaya verdiğim para hem yüksekti hem de hiçbir faydasını görmedim maalesef. Fayda görmediğim gibi harcadığım zaman ve kafamın şişliğiyle birkaç gün geçirmemde cabası. İşlemi yapan kişi servet terziler Esteworld'un ortaklarından, kalitenizi bozmamak adına insan bir şey hediye eder, gönül alır ne bilim bir şey yapardı. Üstene bir de saç ekimi için güzel bir fiyat söyleyen Esteworld firmasına tabii ki cevabım hayır oldu. İnsanların sağlığı ve psikolojisiyle oynamayın lütfen. 1-2 sene sonra faydasını görürsünüz gibi bahanelerle 1,2,3 kişi kandırırsınız ama bu yayıldıkça sizin markanızda kalitenizde biter. Ücret iadesi talep ediyorum.

Esteworld Saç Ekimi Kötü

Esteworld'de 11. ay önce saç ekimi yaptım. Fazla bir fark olmadı. Seyrek olan yer yine seyrek. Saç ekimi olduğumda saç ekimine gelen kişilerle konuştuğumda kişilerden 1.000 1.500 fazla vermeme rağmen saçım daha iyi olmasına rağmen bir fark yok. Saç ekiminden sonra 2 defa ararlar. Kontrole gidersin onda da PRP yapalım derler. Bir iki ilaç yazarlar hep masraf hep masraf. Sattıkları şampuan ve ilaç da bir işe yaramıyor.

Esteworld Saç Ekimi Sonrası!

Yaptığım şikayet üzerine Esteworld tarafından arandım. Telefonda yardımcı olacaklarını söyleyerek davet ettiler. Görüşmeye gittim 35 dakika beklememe rağmen karşımda hiçbir muhatap bulamadım. Bu sürenin sonunda da doktorumuz kanal tedavisinde biraz daha bekleyin dendi. Kurum psikoloğu telefonda sizi koordinatörümüzle görüştüreceğim demişti. Görüşmeye geldiğimde dalga geçer gibi hem çağırıp hem görüşmüyorlar. Hiçbir kurumsal firmada böyle bir şey olmaz. Saç ekiminden sonraki süreç çok önemli.

Esteworld Saç Ekiminin Sonu Hüsran!

2014' te saç ekimi yaptım Altunizade şubesinde 3000 kök ekildi ve bana garanti verdiler, dediler kesinlikle dökülmez her yıl dökülmeye başladı. Aradım her biri bahane arıyorlar ekilen saçın yüzde 95 döküldü, bir yıldır muhatap olacak yok ve 3000 köke 5000 bin TL para ödedik dedik, güzel olur diye fotoğrafları da, ATM suçlu olduklarını biliyorlar ve dedikleri şey Dr. Hatası bende sağlık personeliyim her şeyde hata yapabilirsiniz ama sağlıkta hata yapamazsınız. Saç ekiminin sonu hüsran.
Bir yıl oldu dönen kimse yok. Artık hakkımızı kanunda.

Esteworld'de 2 Kez Başarısız Saç Ekimi

2010 yılında Esteworld'de kafamda bulunan yara izlerine saç ekimi yaptırdım. Yara izleri olmasına rağmen asla dökülmeyeceği söylendi garanti bile verildi. 3 yıl içinde ekilen saçların %70'i döküldü. 2017'de %25 oranında indirim yapılıp tekrar saç ekildi. Bu seferde ekilenlerin %30'u başarılı oldu... Görüşmeye gittiğimde telafi amaçlı hiçbir şey yapmadılar öncesi ve sonrası fotoları paylaştım, ekilenlerin büyük oranda tutmadığı ortada. Kendi verdikleri garantinin arkasında durmuyorlar başarısızlıklarını da kabul etmiyorlar Zamlı ücret üzerinden %50 indirimle yeni bir seans teklif ettiler (5 bin TL'ye tekabül ediyor istedikleri miktar)... 2 kez başarısız olmuş bir yere 3. kez neden saç ekimi yaptırayım ki... saç ekim merkezleri ya fazla iddialı beyanlarda bulunmamalı ya da başarısızlık oranlarına göre iade yapmalı.

Esteworld Saç Ekim Pişmanlığı

Kardeşim Altunizade şubesinde 2 kez saç ektirdi. İkisi de başarısız oldu. Toplam 13bin TL para ödedik. Her seferinde daha iyi olacağını düşünerek kapılarını çaldık sonuç tamamen hüsran oldu. İki ekimde tamamen kapanır yoğun olur dediler ama yapamadılar. Kardeşim manevi olarak bu süreçte çok yıprandı hala da vaat edilen ama asla yapılamayan beyhude umut verilen bu sorunu ile her gün yüz yüze geliyor. Esteworld kurumuyla iletişime geçip mağduriyetimizi dile getirdik. İletişim numaramı almış olmalarına rağmen hala aramadılar. Sadece parayı alana kadar muhatap oluyorlar sonrasında bilin ki muhatap yok.

Esteworld Saç Ekiminde Başarısız Sonuç

Merhaba bu şikayetimi 2010 Aralık ayında gerçekleştirdiğim başarsız saç ekimi için yazıyorum. Şikayetimi bu kadar geç yazmamın nedeni klinik tarafında bana tekrar ücretsiz saç ekimi önerisi bulunulması ancak bunun da kafamın yanındaki saçlardan alınarak yapılacağı için görüntüyü bozacağı söylenmesidir. Öncelikle kliniği nasıl bulduğumu anlatayım. Ankara'da da bir çok saç ekim yeri olmasına rağmen en kaliteli yerden yaptırayım diye reklamlarına ve video'larına kandım açıkçası. Saç ekimi için kliniğe gittiğimde ilgili görevli (satış temsilcisi) bana fotoğraflar gösterdi ve beni hastanede çok profesyonel bir ortamda saç ekimi yapılacağına ikna etti ve 3000 saç kökü için 3000 Euro aldılar benden. Parayı verip ameliyat'a girip her şey hazır olduğunda bir bayan gelip satış temsilcisinin aksine alanın büyük olduğu ve ekilecek saçın alanı doldurmayacağı ve güzle görünmeyeceğini söyledi. Ama artık ok yaydan çıkmıştı ben de inşallah deyip başlayın dedim. Bir bayan saç köklerini alıp bir çözeltiye koyarak başladı. Ondan sonra başka bir bayan (doktor olduğuna çok şüpheliyim) da gelip ekilecek yerleri tıbbi bir aletle gelip kesti. Ve en son da sağlık meslek lisesi öğrencileri gelip saç ekimimi tamamladılar ve son derece başarısız bir sonuç ortaya çıktı. Yani ameliyat boyunca doktor tarafından işlem gerçekleştirilmedi. Tüm işlemi sağlık teknisyenleri ve sağlık meslek lisesi öğrencileri yaptı. Bu gerçeğin başlıca altına çizmek isterim. Bu başarısız sonuçtan tam emin olup 1 sene sonra klniğe (ticarethane) gittiğimde tekrar ücretsiz ekim yapılabileceğini ama bunun da iyice görüntüyü bozacağını ve herhangi bir ücret iadesi olamayacağını söylediler. Ben de yıllarca saç tellerimin zayıf olduğunu düşünerek suçu kendimde aradım. Ancak Ankara'da ve diğer kliniklerde yapılan sonuçları gördükçe İstanbul ticarethanelerinin oyununa geldiğimi anladım. Bu nedenle Esteworld'e gitmeden için önce diğer hastaların (müşterilerin) yaşanmış böyle bir olayı göz önünde bulundurup dikkatli davranmalarını tavsiye ediyorum. Para kolay kazanılmıyor ve önceki ayrıldığım şirketten aldığım tazminatı oraya vermiştim.

Esteworld'de Saç Ekimi Düzgün Yapılmaması

Esteworld diğer saç ekim yerlerinden daha iyi olduğundan dolayı 18 ekim 2017'de saç ekimi yaptırdım. Saç ekimi olmadan önce doktora tepe kısmının açık olduğunu oraya da yoğun saç ekimi olsun dememe rağmen birkaç saç ekildi. Sonrasında açıklık çok belirgin olmaya başladı. Böyle bir uygulama olamaz diğer saç ekim yerleri tek seferde tüm müşterisini memnun ederken Esteworld tekrardan ekim yapmak için ücret istiyor.