Serkan Aydın Saç Ekimi (Arenamed Saç Ekimi) Şikayetleri

Serkan Aydın Saç Ekimi (Arenamed Saç Ekimi) Şikayetleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi, Serkan Aydın - Arenamed saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forum sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır. Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir. Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; info@sacekimforumlari.com adresine bildiriniz. Keyifli okumalar..

Serkan Aydın saç ekimi şikayetleri

Arenamed saç ekimi şikayetleri

Arenamedhair Saç Ekimi Sorunu!
Tam araştırmadan ünlülerin saçını yapmış reklamıyla gitmiş olduğum Arenamedhair ekim merkezi, arka tarafı öyle bir hale getirdi ki bin pişman oldum ve birkaç hafta sonra 2.yılım olacak ve ben saf gibi düzelmesini bekledim boş yere ve tam 2.yılda, bana yaşattıkları için dava edeceğim, mahkeme süreci başlayacak, inşallah adalet önünde hatalarının bedelini ödeyecekler.
Vahap
 
Arenamedhair Saç Ekim Merkezi Değil Saç Söküm Merkezi!
2017 itibaren Arenamedhair saç ekim merkezine ekim yaptırdım. İlk ekim 6300 greft, ikinci ekim 2018'de gelin telafi edelim dediler. 2700 greft daha aldılar ve yine tutmadı dediler, saç similasyonu yapalım dediler ben yaptırmadım ve ensemde tepemde saç kalmadı tutmayabilir diyorlar ama ben araştırmalarım ve uzmanların demesine göre düzgün bir şekilde alınan greft çıkmama durumu yok diyor doktorlar ben mağdurum. Kanuni haklarımı kullanacağım psikolojim berbat.
Ahmet
 
Arenamedhair Hizmeti Kalitesiz!
Ben bundan 1.5 sene önce 1. saç ekimi işlemini gerçekleştirdim. Öncelikle saç ekimizi yapan insanlar 20-23 yaş arasında doktor dahi olmayan 2 3 tane genç yapıyor ve bunlar hala ne yazık ki olgunlaşamamış insanlar. Benim ilk saç ekimim sırasında rahat tavırları yüzünden bana söylenen sayıda ekimi yetiştiremediler.
Yaptıkları ekim son derecede kötüydü ve tutmadı. Bunu da geçtim ensenizde belirli aralıklarla alıp ensenizdeki saça sözde zarar vermeyecekler ya ensemde belirgin açıklıklar oluşuyor bende hala var. 1. yılımın sonunda uzun uğraşlar sonunda şikayetime çözüm olarak 2. ekim için randevu aldım gittim açık açık konuştum gene yaptılar ve gene sonuç aynı.
Rotating
 
Arenamedhair Saç Ekimi Diye Gittik Arkadaki Saçlarıda Kaybettik!
Aralık 2017 yılında tanıdık vasıtasıyla S***** beyle telefonda görüşüp randevu aldım yoğun olduklarını söyleyip aralık 2017'de randevu verdiler randevu tarihi geldiğinde gittiğimde benim gibi bekleyen birçok hasta vardı ve o gün 20 kişiyi saç ekimine alacaklarını söylediler. Sıra bana geldiğinde ilk önce saç ön çizgilerimi belirlediler istediğim çizgiyi söylediğimde çizgiyi çizen beyefendinin değişik tavrıyla karşılaştım işlerine karışmamı istemiyor gibi davrandılar bir imza attırdılar bana sonrada çizgi belirlendikten sonra 20'li yaşlarda bir hanımefendi beni Ekim odasına götürdü, odaya geldiğimizde birçok odada ameliyat olduğunu gördüm benim saç ekimi için odaya geçtiğimde benimle ilgilenecek kişiyi bekledim işleme başladıklarında beni götüren bayan ve arkadaşı olduğunu fark ettim biraz sohbet ettiğimizde ilk defa bir işlem aldıklarını söylediler ve işlem başladığında iğneyi vurdukları andan bitene kadar çok acı çektim bu arada arada S***** bey geldi bu arkadaşla ilgilenin dedi ama ilgi alaka sıfır tamamen amatörler işlem yapıldı ara verdiklerinde diğer odada ki hastalara bakan işlemcilerin daha tecrübeli oldukları belliydi çoğu yurt dışından gelmişti sanırım yabancılardı. Ameliyat bittikten sonra hiçbir şekilde ilgilenilmedi resim gönderdiğimde iyiye gidiyor denildi ama üzeriden 1 sene geçti rezalet hiçbir etki yok. Üstüne bir de arka taraftaki saçlarımı da kaybettim bayağı bir seyreldi. İlgili kişilerin yardımcı olmasını bekliyorum.
İsmail
 
Arenamedhair Saç Ekiminden Memnun Kalmadım!
Yazmayacaktım ama artık dayanamıyorum. Hayatımda pişmanlık duyduğum tek kararım orada saç ektirmek oldu. Ne bir donor analizi yapıldı ne başka bir şey. Ön çizgiyi indirip arkaları seyrek bıraktılar ektiklerinin büyük bir kısmı çıkmadı zaten. Eski halim çok daha iyiydi. Bir de alınan kısım çok hırpalandığı için minoksil verdiler onu 5 ay kullanıp bıraktım kendi saçımın olduğu alan döküldü. Zerre kadar memnun kalmadım.
Orhan
 
Arenamedhair Kötü Ve Seyrek Saç Ekimi
Arenamedhair' de saç ektirdim ve ektirdikten sonra sizinle işleri bitiyor. Saç ekiminin seyrek olması nedeniyle S**A**'a saçlarımı gösterdim. Bir tık daha iyi olabilirdi diye bir cümle kurdu. Sonrasında ben arkasındayım bu durumun dedikten sonra, biraz benden gitsin biraz senden gitsin, 1500 TL'ye tekrar yapalım dedi. Bende tamam dedim. Sonra ben Acıbadem'de ki yerlerine gittim bu durumu anlattım. Bana bir tarih çıkardılar, Mart ayında ekebiliriz dediler, fakat ücretin 1500 olduğunu öğrenince bu aralar yoğunuz Nisan da ekelim dediler.
Veysel
 
Arenamedhair Hatalı ve Özensiz Saç Ekimi
Arenamedhair'de 11 ay önce saç ekimi işlemi yaptırdım sadece ön çizgi ve şakak bölgesine, ama işlerine bir gram özenmediklerini saçlarıma bakan herkes görüyor söylüyor da zaten. Nokta nokta yaralar mevcut hala çok seyrek ekilmiş ayrıca 4000 greft ektiğini söylüyorlar ama imkanı yok. Hangi doktora sorsam o kadar ufak bölgeye 4000 greft ekmiş olsalar alnından bile saç çıkar o kadar sık olur seni kandırmışlar diyorlar.
11 ay önce Arenamed firmasında saç Ekim işlemi yaptırdım. Ekimi 18-19 yaşındaki sağlık meslekten yeni mezun 2 hemşire yaptı. Ama bana bizzat doktor ekiyor denmişti. Şu an bin pişmanım helalde etmiyorum paramı. Serkan Aydın isimli kişiyle irtibat kurdugumda ise onlar benim yanımda öğrendi dedi. Ha bu arada kendi de doktor falan değil parayı basıp sadece mekan açan biri. Demek ki herhangi biri bi kalp damar cerrahının yanında 1 ay kalsa bay-pass ameliyatı yapabilir. Düşünün bu görüşte bu zihniyette birine kendinizi emanet etmeyin. Doktor ismi verecek değilim ama kendinizi bu işte uzmanlamış hekimlere emanet edin. Fotograflara kanıp giderseniz böyle olursunuz.
Oğuzhan
 
Arenamedhair Saç Ekimi Tam Bir Fiyasko
Arenamedhair'da hijyeni olmayan,amatör,kan gördüğünde bayılmak üzere olan S*** A*** yaptırdım. 21.30 da bana ekime başladı! Saçımı S***makineyle kesti! Yıkamadan ekime başladı niye böyle diye sorduğumda sen bırak dedi! Durumu anlamaya başladım ama geçmişti ameliyat masasına oturmuştum! Ekime geçildiğinde kökleri alırken bir tane çalışan kan görünce bayılmak üzre oldu S***bir şey olmaz sen devam et diye işlemin ortasında onu telkine başladı, kim bilir belki kızın ilk deneyimiydi! sonrasında bakıyorum ki üzerime yüzlerce kök düşüyor alırlarken dedim ne oluyor böyle bana bir şey olmaz sende çok var dedi, üzerimde belki 1000 tane saç kökü belki daha fazlası vardı.
Burak
 
Arenamed'e Güvenmeyin!
Güvenmeyin, yorum yapanların çoğu firmanın yakın arkadaşları. Ünlüler camiasından iyi paralar kazanıyorlar. Vitrini iyi görünebilir ama çizimleri iğrenç ve 20 yasındakı cocuklar sac sakal ekiyor. Doktor falan ekmıyor. Sadece ünlü olanlarla özel ilgileniyor Serkan Aydın. Yorumum sılınebılır. İşiniz yanlıs olursa firma söyle diyor; ''Cerrahi bi operasyondur garantisi tabi ki yoktur.'' şeklinde. Yolda görseniz Selam vermeyeceğiniz insanlar var burda, hep tip olarak hem de ne bileyim.. Dikkatli olun iyi araştırın. Bir sürü firma var. Doktor olmayan kimseye vucudunuzu teslim etmeyin.
Gündemce
 
Uzak Durun Kasap...
Uzak Durun Kasap.... arkadaşlar bu arkadaşlar hakkında daha önce çok kez olumsuz şeyler okudum.. bir arkadaşımın olan saçını da yok ettiler. neyse ben bu zatı takip ediyordum ne göreyim mafyaları takip ediyor. bende doğal olarak mafyacı tipleri takip edecen bir insandan hizmet almayacağımı belirttim. takipci sayım kendisi kadar fazla olmadığı için bana yazdığı fake ibaresi kesinlikle gerçek değildir. böyle terbiyesiz hakaret dolu insanlardan hizmet almayın. bu gün küfür eden yarın saçınıza ne eder siz düşünün. uzak durun. an itibari ile her yere yazıyorum. bir işletmenin tanımadığı bir müşteri ye hakaret etmesi kadar terbiyesiz bir şey yok. fotoğraf kanıt ekte bakın mutlaka.
Güliz Tech
 


Etiketler:
saç ekimi, saç ekimi forum, saç ekimi fiyatları, saç ekimi istanbul, saç ekimi tavsiye, saç ekimi ekşi, saç ekimi tavsiye istanbul, saç ekimi şikayetleri, saç ekimi şikayet, saç ekimi istanbul tavsiye, saç ekimi istanbul fiyatları, saç ekimi 2019, saç ekimi acıbadem, acıbadem saç ekimi, istanbul saç ekimi merkezleri, serkan aydın arenamed şikayet, serkan aydın arenamed şikayetleri, serkan aydın arenamed yorum, serkan aydın arenamed yorumları, arenamed şikayet, serkan aydın şikayet, arenamed şikayetleri, serkan aydın şikayetleri,

Serkan Aydın Saç Ekimi (Arenamed Saç Ekimi) Şikayetleri hakkındaki yorumlar

Sende Yorum Yap!

Yorumlanıyor..
Lütfen Bekleyiniz!
Yorumlandı!
Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacak.
Sorun Oluştu!
Lütfen daha sonra yeniden yorum yapınız!