Transmed saç ekimi şikayetleri

Transmed saç ekimi şikayetleri

Transmed saç ekimi şikayetleri

Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi, Transmed saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forum sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır. Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir. Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; info@sacekimforumlari.com adresine bildiriniz. Keyifli okumalar..

Transmed saç ekimi şikayetleri

Transmed Klinik Kalitesiz Saç Ekimi Yaptı!
2013 de transmed'e saç ekimi yaptırdım. O zamanın parasıyla bayağı yüksek bir meblağ ödedim, ancak ödediğim paranın benim için bir önemi yoktu, keza iyi bir yerde yaptırırsam, kaliteli bir sonuç alırım diye düşündüm. Kliniğin sahibi m. k. Devamlı televizyonlarda olduğu için burası kafamda iyi bir merkez izlenimi uyandırmıştı.
1500 greft ekilecek diye anlaştık, 1 yıl sonunda 500 greft ya çıktı ya çıkmadı. Bana 1000 greft çıktı dediler, onunla ilgili de hiçbir belge vermediler. Başarısızlığın sonucunu da bağ dökümün çok sert olmasıyla açıkladılar. Olabilir buraya kadar bir sorun yoktu, herkesin saç ve kafa yapısı ekime uygun olmayabilir demek ki.
Ancak bu şikayeti yazmamın nedeni bundan sonra yaşadıklarım. Ekim'den 1 yıl sonra durumu görüşmek için merkeze gittiğimde saçımın fotoğraflarını çekip beni bir odada saatlerce beklettiler, büyük ihtimalle rezalet çıkaracağımı düşünüp diğer müşterilerin gitmesini bekliyorlardı. Daha sonra m. k. İle görüştüm, bana 1000 greft çıktığını, daha iyi bir sonuç için ikinci bir operasyon yapılmasını önerdi, tabii hatırı sayılır bir ödeme daha yaparsam. Daha sonra benimle dalga geçer gibi hala bazı saçlarımın çıktığını, ama bunu klinikteki dermatoloğun da görmesinin iyi olacağını söyledi ve beni yine beklettiler, sonra sekreter kız, dermatoloğun benimle görüşeceğini ancak bunun için de para ödemem gerektiğini bildirdi. Yani kendi yaptıkları başarısız bir operasyondan en ufak vicdan azabı ya da sorumluluk hissetmeyip bir de bunu fırsata çevirmeye çalışıyordu m. k. Hanımefendi. Midem bulandı, çıktım gittim. Saçımı dermatolog başka bir uzmana gösterdiğimde 2. Bir şok yaşadım: ekilen saçlar çıkmadığı gibi donör bölgeden de bayağı saç almışlar, hatta saçlarımı kısa kestirince bayağı büyük boşluklar vardı.
Daha mütevazi bir yerde daha uygun bir ücrete gereken düzeltmeleri yaptık, ekilen saçlarım da bu sefer çıktı. Böyle büyük merkezler sizinle hiç ilgilenmiyorlar.
Serkan
 
Transmed Klinik'te Saçlarım Mahvoldu
Ben de 2015 yılında Transmed'den saç ektirdim hiç memnun değilim, saçlarımı mahvettiler. Alnım açık hala. Doktorlar kendilerini çok bilmiş zannediyorlar, kobay gibi kullanıldım. Benim halim çok kötü. Param olsa başka yere yaptıracağım. Dikimi tecrübesiz hemşireler yapıyor. İ** beyin dediklerine harfiyen katılıyorum. Tecrübeli dedikleri doktorlarda saç aşımı yapacakları delikleri iyi açmıyorlar.
Mehmet
 
Transmed Klinik Hatalı Kaş Ekimini Düzeltmek İçin Ek Ücret İstedi
Transmed e 5 yıl önce kaş ekimi için piyasanın çok üzerinde para ödedim, yamuk biri uzun biri kısa, boşluklarla dolu çok başarısız bir işlem oldu zamanla oturacak dediler bekledim düzelmeyince geçen sene gittim tekrar para istediler hatalarını düzeltmek için... Başarısızlar işlerinin takibini yapmayıp emeksiz övgü bekliyorlar. Mağdurum pişmanım.
Sevinç
 
Transmed Klinik Hayal Kırıklığı
Bir hatayı başka bir hatayla kapatmak sizin en iyi yaptığınız iş olmuş. Transmed Klinik. Başını M** hanımın çektiği kocaman bir insan duygularını kullanıyorsunuz. Yağ alma operasyonu yapacaklarını belirttiler. Yaptıkları operasyon sonrasında sonuç hüsran ve acılı, bol paralı bir süreç oldu. Ardından Şikayetvar.com'a yazdım mağduriyetimi. Tarafımın uğradığı zararı karşılayacaklarını belirttiler paramı geri iade edeceklerini vaad ettiler. Tabi bu da diğer vaatleri gibi geçersiz çıktı. Telefonlarımın bile açılmadığı bir süreç başladı. Şikayetvar.com yazdığım ve sonrasında kaldırdığım şikayetin artık sonuna kadar arkasındayım. Klinik açıkçası insanlarla oynamakta ve hayallerini çalmaktadır. Hukuki süreci başlatacağımı belirtirim ve burada olduğu gibi başka insanları kandırmamanız için her yere yazı yazacağım. Verdiğim paranın daha fazlasını harcayacağım belki ama sizin bu insanları kandırmanızı, tüm müşteri olarak gördüğünüz insanlara ulaştıracağım. Bir sene mi, para mı, psikolojimi, aldınız. Sadece para ticareti yapmak sizin işiniz olmuş sağlıkla ilginiz yok.
Merve
 
Transmed Klinik'te Saç Ekimi Yaptırdım Sonuçtan Memnun Kalmadım
2015 yılında saç ekimi yaptırdım ben m** hanımı beklerken Dr... h. Geldi çok acılı işkence gibi bir ameliyattı. Ayrıca diğer merkezlere göre 2 kat para ödedim. 3200 kök ektiklerini söylediler. Tabi kontrol şansınız yok. Dr... Sadece kanal açıyor gerisini hemşire olduğunu düşündüğümüz kişiler yapıyor. 4 yıl geçti sonuçtan memnun değilim. 2. Seansı öneriyorlar ama düşünmüyorum. Çünkü çok para alıyorlar ve Dr... Gördüğünüz yok. Sonuçta beklentiyi karşılamıyor.
İsmail
 
Transmed Klinik'in Başarısız Kaş Ekimleri!
Transmed de 3 sene önce Melike hanım tarafından ekilen kaşlarım tam bir fiyasko. Kesinlikle yıllar geçse dahi düzelmiyor. Kaş ekimi ya da saç ekimi yaptıracak olan kişilerin bu şikayetleri kesinlikle dikkate almalarını öneririm ben bu konuda en iyi yer orasıdır diyerek hiçbir hasta şikayetini dikkate almamıştım. Sonucun kötü olması bir yana tabii ki komplikasyon olabilir fakat klinik yönetimi de çok kötü, hekim ilk muayene de çok etkileyici biriyken operasyon esnasında bambaşka biri oldu. Kutuptan bir kutup'a giden ruh haline ne denirse artık.
Emel
 
Transmed Klinik Kötü Sonuç!
Ocak 2018 tarihinde leventte bulunan Transmed saç Ekim merkezine gittim. Dr. M** K** Ekim operasyonunu gerçekleştirdi. Diğer doktorlardan 2-3 bin TL daha fazla ücreti varmış. En iyisi diye onu tercih ettim. 3000 kök karşılığı 11-12 bin lira ödedim. Operasyon sonrasında nedense hanımefendi ile bir daha görüşemedik. En iyisi olsun istedik fakat farklı merkezlerde yarı parayla ekilen saçlar benimkinde daha iyi. Kontroller kamerayla bile yapılmıyor ve son derece lakayıt sürekli bir şeyler satmak istiyorlar.
Doğal bir görünüme kavuşmadığım gibi aynı zamanda yeterli bir Ekim de söz konusu değil. Aynı dönemde olan arkadaşımın ki daha da beter. Transmed yanlış bir tercih. Ben pişmanım.
Ayhan
 
Transmed Klinik Kaş Ekimi
Transmed kliniği'nde kaş ekimi yapıldı. Eğri, büğrü, dik dik çıkan kaşlar sonucu hayal kırıklığı yaşadım. Üstelik ömrüm boyunca bana yetecek kaşım varken. Yanlış yönlendirildim ve mevcut kaşlarımı da kaybettim. Başarısız kaş ekimi sonrası kurum asla telafi yoluna gidip destek olmadı. Hem para ödedim. Hem de kaşsız kaldım. Ekilen kaşlar çok kötü görünüyordu. Hastane yönetimi M***ve Z** hanımın başarısız Ekim sonrası insanlık dışı davranışları bu kuruma güvendiğim için bin kere pişman etti.
Melahat
 
Transmed Klinik Ekilen Saçların Tutmaması
Transmed Klinik'te 3 sene önce saç nakli yaptırdım. Piyasanın 3 katı para ödedim ve sonuç koca bir sıfır. Parayı alan kadar süperler, parayı aldıktan sonra yüzümüze bile bakmadılar. İyi sonuç almak için de ünlü olmanız, en azından Ertuğrul Özkök popülaritesine sahip olmanız lazım.
Şefik
 
Transmed Klinik Saç Naklinde Başarısızlar!
Transmed Klinik'te 2011 yılında fue yöntemiyle 3160 kök saç ekildi. 1 sene geçti tüm talimatlara uymama rağmen ve 3. 6. ay kontrollerinde prp denilen işlemi yaptırmama rağmen, 1 yılın sonunda koca bir hüsran olmuştu. Ekilen onca kökten 200 kök ya tuttu, ya da tutmadı. Psikolojim yerine gelir diye tatlı bekleyiş içindeyken, daha kötü oldum. Sonra tekrar kontrole gittiğimde A** K** hoca yaklaşık 600 kişiden 3 kişiye denk geliyor böyle bir durum demesi üzerine, nasıl olur beslenmem, uyku vs. kan değerleri (tsh vs. Her şey normal olmasına rağmen) 2. operasyonu gerçekleştirelim, vücut kabul etmeyebiliyor bazı insanlarda demesi üzerine kabul ettim.
30.11.2012 senesinde 2. operasyona ücret almadan 1920 kök alındı ve nakledildi denildi ve sonuç hüsran yaklaşık 10.000 TL (3000 euro + prp ücreti vs) gibi kaybım var ve tutan toplam kök sayısı 1000 yok.
Özkan
 
Transmed Klinik Yanlış Sakal Ekimi,Her Şey Parayı Alana Kadar
Transmed yanlış sakal ekimi M** K** ve çalışanların umursamazlığı, 6000 TL ödeyerek yaptırdığım sakal ekimi sonucu yanlış ve düzensiz bir Ekim gerçekleşmiştir M** K*** ilgilenmemiş olup bir de kovarcasına üslupta bulunmuştur. Fatura dahi vermemiştir ödemeyi karttan yapmak istedik alamayız elden getirin dediler onun faturası dahi yok.
Yaptıkları işin arkasında da durmadılar, yüzüm berbat halde. Parayı alana kadarmış her şey.
Pelin
 
Transmed Klinik Vaat Edilen Hiçbir Şeyi Yapmıyor
Öncelikle bugün olsa kesinlikle tercih etmezdim. Tamamen ticari bir kuruluş. Reklam, tanıtım ve vizyon oldukça iyi. Gelelim sorunlara: 1) Yoğun. Size vaat edilen hiçbir şeyi yapmıyorlar. Telaffuz edilen binli rakamlarla saç kökü falan hikaye. Sizi ekime aldıklarında gelen ekip sizden habersiz. Yoğun olduklarından dışarıdan seyyar kök toplayan hemşire ya da Ekim yapan hemşire teknisyen geliyor. Kendimden örnek vererek devam edeyim. 3500-4000 kök ekeriz diye konuştuk. Kök toplayan bayan hemşire Transmed çalışanı değil. Odadaki tabelada 3000 kök yazıyordu. Hemşire 2650 kök aldı ve kök alma işlemini sonlandırdı. 2) M*** hanım tüm Ekim boyunca yalnızca 3 kez odaya girdi. Göstermelik 30 dakika delik açtı. Sol tarafıma Ekim yapan kız Transmed çalışanı değil yeni mezun att idi. Diğer çocuk sürekli hatalı yaptığı için uyardı. Yani ekimi Transmed çatısı altına ehil olmayan başka birileri yapıyor.
Yani ekimi transmed çatısı altında başka birileri yapıyor.
2) Anestezinin etkisi defalarca geçti ve saatlerce Ağrı duymama ve bunu defalarca söylememe rağmen hekim çağırmadılar. Geldiğinde söylediğim zaman anestezi yaptılar. Ekip dışarıdan olduğu ve hasta memnuniyeti ön planda olmadığı için işin ciddiyeti son derece kötü idi. Bir an önce saatleri doldurup başka bir merkeze ekime yetişme planları yapıyor ve bunu tepenizde konuşuyorlar.
3) Başta sizi kazanmak için vaat ettikleri 3 seans prp falan hikaye. İşlem sonunda bunların tarihini sorduğumda yanlış anladığımı bunların ücretli olduğunu söylediler bana yani tıp fakültesi bitirmiş uzman olmuş tuş da derece yapmış doçenlik almış bir hastanede üst düzey yöneticilik yapan 3 yabancı dil bilen birine IQ sunu tam olarak bilemediğimiz bir halkla ilişkiler sorumlusu anlamadığımı söyledi.
4) Ekim'in 1. yılı geçti. Saçların büyük bölümü döküldü ve seyrekleşti. İlk halinden daha kötü. Yeniden Ekim gerekiyor.
5) Bana söylenen her şeyi yaptım. İlacı 1 yıldır kullanıyorum. Söyledikleri şampuanla yıkadım vs. Ama kızgınlığımdan bir daha gitmedim.
6) Sonuç olarak merkezin başında hekim olması siz hekim bile olsanız size doğru ve düzgün işlem yapılacağının garantisi olmuyor.
7) İşin parasal boyutunu hiç tartışmadım. Çünkü estetikte bunu tartışmak yersiz. Ancak birkaç şeyde burada söylemek gerekiyor. Piyasanın 2 katı para ödedim. Dr. Melike hanım için ekstra para ödedim. Ancak kendisi 10 saatte 3 kez odaya geldi ve ekimi kendi ekibi yapmadı.
8) son olarak neresi daha iyi bilmiyorum ancak başında Plastik cerrahın olduğu, muhatabınız olan ve başından sonuna vakada bulunan bir klinik uygun olur diye düşünüyorum
Doç Dr Davran Çiçek
Doç Dr Davran Çiçek
 
Transmed Klinik Ayıplı İşlem
1996 yılında Transmed Klinik'te ense üstünden deriyle beraber saçlarım alınarak kafamın ön tarafına ekim yapıldı. Bana söyledikleri kafamın arka tarafında alınan derinin yeri dikilecek ve bu izin belli bir zaman sonra kalmayacağını söylediler. Fakat gelin görün sanki kafamın arkasında büyük bir beyin ameliyatı olmuşum gibi kalın buruşuk kocaman bir iz var o yüzden psikolojim bozuldu. Transmed tarafından yapılan bu hatanın ivedilikle düzeltilerek giderilmesini talep etmekteyim. Aksi takdirde bu yaşadıklarımı yazılı ve görsel medyayla paylaşacağımı ve de hukuki haklarımın takipçisi olacağımı belirtirim.
Fatih Güneri
 


sizde Transmed saç ekimi merkezinde saç ekimi yaptırıp mağdur olanlardan iseniz şikayette bulunmak isterseniz; yorumlarda buluşalım.Etiketler:
saç ekimi forum, saç ekimi tavsiye, saç ekimi tavsiye istanbul, saç ekimi şikayetleri, saç ekimi şikayet, saç ekimi istanbul tavsiye, istanbul saç ekimi merkezleri, transmed saç ekimi, transmed saç ekimi merkezi, transmed saç ekimi yorum, transmed saç ekimi şikayet, transmed saç ekimi şikayetleri, transmed saç ekimi yorumlari,

Transmed saç ekimi şikayetleri hakkındaki yorumlar

 • Sevinç

  4 Aralık 2019

  Daha önce bana ulaşmıştınız ve kliniğe gelmemi istemiştiniz hatanızı telafi etmek için ancak geldiğimde ekstra ücret istediniz yanlış ve eksik yapılan işlemi tamamlamak için!

 • İsmail

  4 Aralık 2019

  Saç ekimi geriye döndürülebilen bir işlem değil ki. Neyi değerlendireceksiniz anlamadım. Benim için para ve zaman kaybı oldu üstelik. Saç ekimi geriye döndürelebilinen bir uygulama değil ki. Neyi değerlendireceksiniz anlayamadım. Ben sadece buraya yaşadığım kötü tecrübeyi anlattım ve saç ekimi düşünen insanlara fikir vermek istedim. Benim için para ve zaman kaybı oldu o kadar.

 • Melahat

  4 Aralık 2019

  Transmed merkezinde maalesef kaş ekimi yaptırdım. Ömrüm boyunca bana yetecek kaşım varken vijdansız firma çalışanları tarafından yanlış yönlendirildim. Çıkan kaşlar dik dik eğri büğrüydü. Hayal kırıklığımı anlatmaya kelimeler yetmez. Üstelik mevcut kaşları mı da kaybettim. Başarısız işlem sonrası transmed yönetimi Zeynep ve Melike nin hanım demeye dilim varmıyor. İnsanlıktan uzak davranış şekillerini kınıyorum. Hem başarısız hem vijdansızlar. Bedenime de ruhuma da zarar verdiler. Kesinlikle tavsiye etmem. Arkadaşlar lütfen asla güvenmemelisiniz.

 • Şefik

  4 Aralık 2019

  Yalan beyanlarda bulunmayın. Parayı aldıktan sonra sizin için hiçbir şeyin önemi yok. Ne zaman davet ettiniz tam tersi ben bu iş olmadı dedim de geldim, suratıma bile bakmadınız.

 • Özkan

  4 Aralık 2019

  Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız lütfen iyi düşünün... . Ayrıca o zamanlar saç için sitelere baktığımda sadece bende değil oldukça şikayetçi hasta var olduğunu gördüm. Yani lütfen yazıyı okuyan tüm doktor (özellikle plastik cerrahilere) yanlış yaptığınız uygulamalar sonucu hüsrana uğramış sonuçları hastalarınıza maâl etmeyin lütfen... Kanal açma işlemi kadar kökleri yerleştirmenin de önemini çok sonrada olsa çevremdeki insanlardan öğrendim... . Yazık onca insanın psikolojik haline ne umutlar besliyor oysaki hayalleri yıkılıyor insanın. Şahsen benim öyle oldu giden 10000 TL mi yanayım yoksa tutmayan saçlarımamı...

 • Özkan

  4 Aralık 2019

  Bu şikayetimi o zaman da yapmak isterdim ancak bu siteyi yeni keşfedebildim bu yüzden anca yazabildim... Ensede alınacak saç kalmadı saçlarımı mecbur saç olmadığından kısa tutuyorum ense kısımları da pek hoş durmuyor ekilen saç desen başarısız 2 işlem sonucu zaten kötü duruyor benim gibi saçları konusunda hassas olan arkadaşlara kesin ve kesin tavsiyem Transmed in yanında dahi geçmeyin 2. operasyonda dahi tutmadı saçlarım kontrole de çağırdılar ancak kendimi kötü hissettiğimden kızdım ve gitmedim yani uzun lafın kısası saçını başka yerde ektiren kim gördüyse hangi berbere gittiysem sürekli insanlar tarafında rencide edildim ve zaman zaman da tekrar ediliyorum çok arkadaşımla bu yüzden kavga ettim o kadar para verdin bunun için miydi deyip duruyorlardı artık o insanları hayatımdan sildim ancak bana büyük ders oldu saç konusunda artık mecbur kabullendim.

 • Fatih Güneri

  4 Aralık 2019

  1996 yılında transmed de ense üstünden deriyle beraber saçlarım alınarak kafamın ön tarafına Ekim yapıldı. Bana söyledikleri kafamın arka tarafında alınan derinin yeri dikilecek ve bu izin belli bir zaman sonra kalmayacağını söylediler. Fakat gelin görün ki söyledikleriyle alakası yok aksine kafamın arka tarafında çok kalın buruşuk kocaman bir iz var o yüzden psikojim bozuldu. Transmed tarafından yapılan bu hatanın ivedilikle düzeltilerek giderilmesini talep etmekteyim. Aksi takdirde bu yaşadıklarımı yazılı ve görsel medyayla paylaşacağımı ve de hukuki haklarımın takipçisi olacağımı belirtirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla Fatih Güneri

Sende Yorum Yap!

Yorumlanıyor..
Lütfen Bekleyiniz!
Yorumlandı!
Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacak.
Sorun Oluştu!
Lütfen daha sonra yeniden yorum yapınız!