Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve Sponsorluk, hakkında saç ekimi forum sitesinde bulunan içeriğin yer aldığı bölümdür. Reklam ve Sponsorluk hakkında ki içeriğe ulaşabilirsiniz. Reklam ve Sponsorluk
Reklam ve Sponsorluk

saç ekimi forumları sponsorlu içerikler

saç ekimi forumları, tarafsızlık ilkesi gereği hiçbir saç ekimi merkezi yada doktor ile ortaklık yapmamaktadır. bu nedenle sponsorlu içerikler kullanımı hakkında kamuoyu bilgilendirme sözleşmesi gereğince bazı ortak yayınlar yapmaktadır. bu sponsorlu içerikler genel olarak teknikler hakkında genel bilgilendirmelerin yer aldığı ve hiçbir klinik yönlendirmesi yapılmayan saç ekimi forum içerikleridir. sponsorlu içerikler genel olarak bir haftalık yada bir aylık olarak içerik konusuna sponsor olan firmanın bilgilerinin yada görsellerinin yer aldığı içerikler olarak paylaşılmaktadır. içeriklere sponsor olan firmaların kalitesi saç ekimi forumları sorumluluk alanında değildir. 
saç ekimi forumlarında sponsorlu içerik yayınlamak yada içerik konusuna sponsor olmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
 

saç ekimi forumları reklam prensibi

saç ekimi forumları, reklam alanlarında doğrudan google ve adchoise içeriklerini yayınlamaktadır. bu nedenle saç ekimi forumları sitesinde doğrudan reklam verilmesi mümkün değildir. google reklam politikaları gereği tüm içeriklere sahip reklamlar sitemizde yayınlanmaktadır. bu reklamlar saç ekimi forumları sorumluluğunda değildir. yayınlanan reklamlar sitemiz içeriklerine göre gösterilmekte ve bu reklamlarda yer alan bilgiler kesinlik içermemektedir. reklam içeriklerinden dolayı saç ekimi forumları hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

saç ekimi forumlarında reklam yayınlamak nasıl mümkün?

websitemizde yer alan reklamların tamamı google tarafından sağlanmaktadır. google görüntülü reklamları kullanarak sitemize reklam verebilir yada [email protected] adresine mail atarak sponsorlu içerik yayınlayabilirsiniz.

Etiketler:
saç ekimi

Reklam ve Sponsorluk hakkındaki yorumlar

Reklam ve Sponsorluk konusu için hiç yorum yapılmamış!

İlk yorum yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yap!

Reklam ve Sponsorluk için yorum yap!

Sizin için bir önerimiz var!
FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları
FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları ilginizi çeker diye düşündük!