Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

Saç ekimi sektörü Türkiye’de oldukça fazla talep görürken yenilikleriyle de gündemde kalmayı başarıyor. İşte saç ekiminde yeni trend
Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları

Günümüzde oldukça popüler arama kelimelerinden bir tanesi saç ekimi sektörünün geleceğini de değiştirecek türden: traşsız saç ekimi Saç ekimi sektörü Türkiye’de oldukça fazla talep görürken yenilikleriyle de gündemde kalmayı başarıyor. İşte saç ekiminde yeni trend "traşsız saç ekimi".

değerli saç ekimi forum ziyaretçisi; traşsız saç ekimi nedir? traşsız saç ekimi nasıl yapılır? saç kesmeden saç ekimi olur mu? traşsız saç ekimi fiyatları nelerdir gibi araştırmaları sizler için yaptık ve değerlendirdik.

 

traşsız saç ekimi bilinen teknik fue saç ekimi ile ve tüm dünyada popülerlik kazanan dhi saç ekimi tekniği ile yapılabiliyor. traşsız saç ekimi yazımız da bu iki teknik arasındaki farklıları sizlere ileteceğiz. bu yeni tekniği kısaca tanımlamak gerekirse saçların kesilmeden saç ekimi yapılması diyebiliriz. tabiki bu oldukça dikkat ve titizlik gerektiren bir süreçtir. bu neden nelere dikkat etmelisiniz, traşsız saç ekiminin avantajları ve dezavantajları nelerdir bunları ileteceğiz.

Traşsız saç ekimi

traşsız saç ekimi, donör bölgeden saçların alınması ve dökülme yaşanan alana ekilmesi işlemidir. bu işlem daha önce saçların tamamen sıfırlanması ile uygulanmaktaydı. saç ekimi yaptıran insanları iş yerlerinde ve sosyal hayatlarında rahatsız edici bir odak haline getirmekteydi. işte bu durumu tamamen ortadan kaldıran traşsız saç ekimi, mükemmel bir gelişim göstererek ülkemizde uygulanmaya başlandı ve oldukça popüler bir hal aldı. bir çok çekincesi olan kişi bu yeni yöntem ile saçlarına daha iyi şartlarda erişebiliyor.

FUE ile traşsız saç ekimi

fue tekniği ile demek aslında yanlış bir tabir. fue kök alım yönteminin adıdır. bu neden fue ile traşsız saç ekimi değil kanal yöntemiyle saç ekimi adıyla bilgilendirme yapacağız. fue saç ekimi ile saçlar kesilmeden kanal yöntemiyle saçlar nakil edilir ve işlem gerçekleştirilir. bu yöntemin çeşitli dezavantajları elbette mevcut. bu dezavantajlar;
kanama yaşandığı için mevcut saçların arasında gerginlik hissi 3. gün yıkama yapılacağı için 3 gün boyunca kirli ve rahatsız edici bir görüntü. kanal yöntemi kullanıldığı için şişme ve ağrı hissi. tecrübe yok ise mevcut saçlara zarar verilmesi söz konusu mevcut saçların arasına ekim yapacak kadar profesyonel ve tecrübeli ekip sayısında ki azlık. (bu ekipler bir kaç merkez dışında neredeyse hiç yok!) istenilen sıklığa tek seansta erişilememesi.

DHI ile traşsız saç ekimi

dhi tekniği ile saç ekimi, traşsız saç ekimi için en ideal yöntem aslında. kanal yöntemi kullanılmadığı için yukarıdaki tez avantajların hiçbirine sahip değil. özel kalemler ile ekim işlemi gerçekleştirildiği için kanama yok. kanama olmadığı için mevcut saçların arasına ekim yapabilme imkanı çok daha yüksek. istenilen sık görüntüye neredeyse tek seansta erişilebilme imkanı sunuyor. bu neden tercih sebebi olabilir. dhi saç ekimi yönteminin iki dezavantaj gibi anlatılabilecek detayı var. bunlardan ilki saç ekimi fiyatları, ikincisi ise uygulayıcı teknik eğitime sahip ekiplerin azlığı. bu ekipler az fakat işleri oldukça kaliteli ve titiz. bütçe hesabınız kaliteden daha az önemliyse traşsız saç ekimi işlemini mutlaka dhi yani kalem yöntemiyle saç ekimi yaptırmanızda fayda var. zaten istanbul’da dhi saç ekimi uygulayan az ama kaliteli ve köklü saç ekimi merkezleri var. bunlardan birisini tercih edebilirsiniz.

Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları hakkındaki yorumlar

Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları konusu için hiç yorum yapılmamış!

İlk yorum yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yap!

Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları için yorum yap!

Sizin için bir önerimiz var!
Tıraşsız FUE Saç Ekimi, Nedir, Fiyatları, Yorumları